Творчий доробок художника Slava Strannik до Міжнародної виставки «ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!»

0
239

Добрий ранок, нескорені! На календарі – 20 травня. Сьогодні 86 день визвольної війни українського народу за нашу Свободу та Незалежність.

     
Підготовка до Міжнародної  колективної виставки «Повертайся живим!» , яка відкриється 28 травня у галереї «Хлібня» на території Національного заповідника «Софія Київська», виходить на фінішну пряму.
       
Принагідно нагадаю, що цей вернісаж почнеться о 14-00.  Ну, а сьогодні я хочу познайомити вас із творчим доробком відомого українського живописця Слави Странніка/ Slava Strannik, який працює у Національному Центрі Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса.
           
Ось картини цього талановитого українського живописця, які ми плануємо  показати у рамках арт – заходу «Повернись живим!». До речі, всі вони мають лікувальний ефект, але це – окрема тема моєї наступної публікації про творчий метод  Slava Strannik:
  1. “Атман”, 2002 р . 142х112см., полотно,олія;
  2. “Оранта”, 1997р. 144х112см, полотно,олія;

3.”Україна вбранна в сонце”, 2016 р. , 145х100см.,   полотно, олія;

4.”Цифра 8″, серія «Цифри»  2012р. , 120х100см.    полотно, олія;

  1. “Охоронці світла”, композиція 4, 2007 р., 140 х 110 см., полотно, олія;
  2. серія”Явище”, композиція, 1997 р., 96 х 142 см., полотно, олія;

7.серія “Охоронці світла”, композиція 4,  2013 р.,  140 х 110, см., полотно, олія.

 

           

Слава Мистецтву! Слава Україні! Віримо у нашу Перемогу. І добрими справами – кожен на своєму робочому місці – наближаємо її щасливу мить.

PS : Увага, шановні друзі-художники! Відбір картин для ПЕРШОЇ виставки Міжнародного арт-проекту «ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!» остаточно завершено. Будь ласка, прохання найближчими днями фото із картинами мені на електронну пошту поки що не надсилати. Оргомітет конкурсу вже розпочав  формування експозиції виставки на основі попередньо відібраних творів сучасного образотворчого Мистецтва України та ще 7 країн Європи …

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту

Фото автора

#Повертайсяживим #арт_проєктПовертайсяживим #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine #ЗСУ #Перемога #ЗСУ #СлаваСтраннік #Slava Strannik

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я