Коли людина – на своєму місці…

0
162

Якщо не ми – то хто тоді? Хто тоді – якщо не ми! Є люди у світі української Культури, із якими зустрічатися – велика радість. А є люди, бачити яких і спілкуватися із якими – велике щастя! На мою особисту думку, до цього гурту належить директорка галереї «Митець» Київської організації Національної спілки художників України Каріна Кравець.

         

Два дні тому ця світла інтелігентна людина запросила мене до галереї – на відкриття унікальної (в умовах війни!) колективної виставки викладачів та студентів факультету графічного дизайну і реклами Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКІМ) та Київського університету культури (КУК) «На сніданок була війна». Сталося! Відкрили ми виставку!

       

А ще про життя-буття Києва та киян в умовах війни поговорили… З радістю дізнався : жодна із колег Каріни Кравець не виїхала за межі столиці. Всі тут. Всі на робочих місцях. Всі працюють. Честь та хвала вам, дорогі мої друзі Олена Красильникова, Наталія Ващук, Ірина Полубинська та Тетяна Самоткіна. Приємно було дізнатися від Каріночки, що ви не залишили рідної галереї у скрутну для неї годину, не подалися пересидіти навалу орків до Відня, Берліну, Парижу, Барселони, Монако чи ще до якогось благополучного європейського міста… Розповіла мені Каріна і про те, що їй довелося протягом семи днів цьогорічного березня відчувати на собі «гостинність» та «доброту» непроханих гостей зі Сходу.

                 

Будинок моєї співрозмовниці у передмісті Києва волею долі опинився у самому епіцентрі боїв за наш древній мегаполіс. Отож, Каріні довелося рятуватися у підвалі – поки не перебралася звідти до квартири доньки на Оболоні… Там перевела дух і поступово прийшла до тями… Син Каріни воює на фронті. Всі думки матері – лише про нього : повертайся додому скоріше, рідненький, ми тебе так чекаємо!.. Повертайся живим та здоровим! Повертайся з Перемогою! Говорили ми і про творчі плани галереї «Митець» на перспективу.

           

Виставка «На сніданок була війна», яку ми відкрили 12 квітня, – це лише перша ластівка у переліку майбутніх виставкових заходів. Кажуть, що перша ластівка весни не робить, але, як на мене, це неправда… Робить, робить, звісно, робить… Лише за умови, коли за справу беруться такі супер професіонали, як мій давній друг та бойова посестра по безмежному цеху сучасного образотворчого Мистецтва Каріна Кравець разом із її командою!

           

Ось тільки б допомогли їй та колективу галереї «Митець» небайдужі люди… Адже протягом 50 днів, із самого початку окупації Києва, цей заклад Культури та Духовності нашої столиці стояв під замком. Виставки не проводилися. Фінансових надходжень – нуль. Але платити за комірне все одно треба. Платіжки за світло, воду, прибирання прибудинкової території, охорону надходять із точністю кур”єрського потягу… І нікуди від них не сховатися. Тому директорка найповажнішої київської галереї (із допомогою Соціальних мереж та ЗМІ) вирішила звернутися до небайдужих людей : допоможіть нам не словом, а добрими справами. Скажу більш прозоро : аби вистояти, сьогодні «Митцю» дуже потрібна фінансова допомога.

             

У часи лихоліття виправити скрутну фінансову ситуацію можливо лише за рахунок нашої колективної матеріальної підтримки. Тому Каріна Кравець й звертається до киян за дієвою допомогою. За роки роботи у гостинних стінах галереї «Митець» відбулися тисячі яскравих виставок українських живописців, графіків та скульпторів. А нині, шановні пані та панове, прийшов час, аби допомогти цьому храмові Мистецтва столиці – хто чим може. Це потрібно для того, аби по завершенню війни «Митець» розпочав роботу у довоєнному режимі.

Ось реквізити : ПОГ “Художня галерея”Митець” Р/р UA513052990000026005016812417, МФО 380269, ЕДРПОУ 38202254. В Столичній філії ПАТ КБ “ПриватБанк”. Прохання вказати прізвище та написати : «Благодійний внесок».

Слава Мистецву! Слава Україні! Віримо у нашу спільну Перемогу і добрими справами – кожен на своєму місці – наближаємо її довгоочікувану мить…

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

#ГалереяМитець #Митець #КарінаКравець #ArtgalleryMytets #ОленаКрасильникова #НаталіяВащук #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine #КонстантинЧернявский #ВиставкаНасніданокбулавійна #Насніданокбулавійна #КУК #КНУКІМ #КаринаКравець

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я