Другий щорічний форум UkraineInvest “MAKE in UA” : що там на економічному горизонті?

0
250

14 грудня у Києві відбувся Другий щорічний форум UkraineInvest “MAKE in UA” (Виробляй в Україні), на якому було представлено виробничий потенціал країни.

Метою заходу є презентація основних економічних досягнень держави і програми залучення інвестицій у виробничий сектор економіки України. Із вітальними промовами форум відкрив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та голова депутатської фракції політичної партії “Слуга народу”, голова наглядової ради UkraineInvest Давид Арахамія.

Цього тижня будуть подані перші дві заявки на інвестиційні проєкти зі значними інвестиціями за програмою “Інвестнянь” на загальну суму $96 млн.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав, відкриваючи другий щорічний форум UkraineInvest “MAKE in UA” (Виробляй в Україні), повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цього тижня будуть подані перші дві заявки на інвестпроєкти. Загальна сума інвестицій за цими заявками – понад $96 млн”, – зазначив Шмигаль.

За його словами, проєкти будуть реалізовані у сферах агропереробки та виробництва утеплювальних матеріалів, мінвати.

Загалом, зазначив Шмигаль, інвестори вже подали 27 пропозицій на $2 млрд.

Програма форуму складається з інтерактивних дискусійних панелей за участі близько 30 спікерів, серед яких представники влади, міжнародних організацій, ділової та інвестиційної спільноти України і світу. Ключові теми заходу цього року – презентація програми залучення інвестицій у виробництво “MAKE in UA” та розвиток бізнес-дипломатії у світі.

Форум MAKE in UAбуло проведено  у комбінованому форматі – «офлайн» та «онлайн» (за попередньою реєстрацією) із дотриманням карантинних обмежень, встановлених з метою запобігання поширенню на території України COVID-19. Форум заплановано до проведення із залученням більш ніж 5 тис. слухачів «онлайн» з понад 50 країн.

Серед ключових тем заходу:
● Програма залучення інвестицій у виробництво “MAKE in UA
● Впровадження реформ для розвитку виробництва
● Роль міжнародних фінансових організацій у підтримці інвестиційних проектів
● Презентація успішних кейсів у сфері виробництва
● Бізнес-дипломатія: Україна у світі

Інформація – https://event.ukraineinvest.com/makeinua_ua#collection

Фото – Сергій Комісаров, Міжнародне інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я