Фотовиставка «Italiae. Від братів Алінарі до майстрів сучасної фотографії»

0
240

L’Italia è bella! L’Italia è fantastica! L’Italia è unica! Італія – прекрасна! Італія – фантастична! Італія – унікальна! І все це на віки вічні закарбоване на фото… 3 грудня у виставкових залах Національній академії мистецтв України  (вул. Бульварно-Кудрявська, 20) відкрилася фотовиставка «Italiae. Від братів Алінарі до майстрів сучасної фотографії».

       

Якщо ви є естетом і шанувальником краси – вам сюди! Ця виставка, яку нещодавно підготувало Міністерство закордонних справ і міжнародного співробітництва Італії і престижна Фундацією Алінарі, організована в Україні Італійським інститутом культури у співпраці зі Stedley Art Foundation та проходитиме в Національній академії мистецтв України.

     

Виставка оспівує чарівність і різноманіття Італії у 145 авторських світлинах: її краєвиди, її творчість та її людей. Роботи більше ніж 75 італійських фотомитців окреслюють, за допомогою різних технік і сюжетів, яскраву візуальну розповідь. Напрямком експозиції є саме відтворення зв’язку між історичною та сучасною фотографією, від великих майстрів ХХ століття до експериментальної фотографії.

       

Добірка не може відобразити в повному обсязі багатоплановість італійської фотографії, проте вона має на меті дослідити художній вибір і мову світлин, які охоплюють понад 160 років, серед яких студійні фотографії, пікторіалізм, концептуалізм, фоторепортажі та художнє дослідження.

      Виставка представлена у трьох розділах: «Пейзажі», «Твори», «Обличчя» – що поєднуються в географічну, історичну та художню подорож, в якій розкривається безперервна низка змін країни з дуже багатою історією: північ і південь, місто і сільська місцевість, робота і відпочинок, традиції та новації, соціальна історія та культурне життя.

     

Виставка буде відкрита для відвідувачів з 4 грудня.

Вхід вільний.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

Фото автора

#ВиставкаItaliae_ВідбратівАлінарідомайстрівсучасноїфотографії #фотографія  #італіськіфотографи #сучаснафотографія #Італія #ПосольствоІталіївУкраїні #НаціональнаакадеміямистецтвУкраїни

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я