Київрада внесла зміни до рішення «Про проходження опалювального сезону 2021-2022 року в місті Києві»

0
246

Володимир Бондаренко: Київрада внесла зміни до рішення «Про проходження опалювального сезону 2021-2022 року в місті Києві», щоб зменшити вартість на теплопостачання для мешканців багатоквартирних будинків, які досі не уклали договори про надання комунальних послуг згідно з чинним законодавством.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 02 грудня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради, голова Київської міської місцевої організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Володимир Бондаренко розповів, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» за рішенням співвласників багатоквартирного будинку з виконавцем відповідної комунальної послуги укладається договір про надання комунальних послуг.

«Проте наразі у Києві налічується 462 будинка, де ще не відбулися зміни в частині обрання співвласниками договірних моделей за кожним видом комунальних послуг. Мешканців цих будинків неможливо у стислі терміни перевести на індивідуальні або колективні договори про надання комунальних послуг, оскільки у КП «Київтеплоенерго» не надійшло необхідної інформації з метою проведення коректних нарахувань», – зазначив Володимир Бондаренко.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради, в зазначених вище житлових будинках теплопостачання здійснюється на підставі договорів про постачання теплової енергії у розмірі від 2 099,52 грн до 2 381,54 грн з ПДВ залежно від витрат на утримання та ремонт центральних або індивідуальних теплових пунктів.

Ця вартість на теплопостачання є непосильною для деяких представників територіальної громади, тому депутатським корпусом прийнято рішення щодо включення додаткових категорій багатоквартирних будинків до переліку споживачів, для яких протягом опалювального періоду 2021-2022 року КП «Київтеплоенерго» застосовуватиме тариф на теплову енергію, який застосовувався у минулому році. В опалювальному сезоні 2021/2022 тарифи на тепло для населення складає за 1 Гкал тепла – 1654,41 грн із ПДВ. Такий тариф затверджено розпорядженням КМДА від 19 жовтня 2021 року № 2176.

“Опалювальний період вже настав, міська влада має виступати на захисті прав та інтересів людей. У час пандемії та економічної кризи необхідно встановлювати осяжні для людей ціни на теплопостачання», – наголосив Володимир Бондаренко.

Депутат додав, що з міського бюджету буде компенсовано завдані збитки КП «Київтеплоенерго».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я