За кілька кроків до Весни : виставка Анастасії Косик «Натхненна кольором»

0
96
Сьогодні в атмосфері несподівано відчувається наближення Весни. Відповідний вектор настрою повертається у бік оновлення, відродження, свіжості, і –  як відлуння весняних звуків – його продовженням стане ваше знайомство із новим етапом творчості молодої талановитої української мисткині. Отже, шановні друзі, знайомтеся!.. 22 лютого 2023 року, о 16:00 в Музей Марії Заньковецької – в рамках чергового арт-вернісажу, запланованого на поточний місяць – на вас чекає зустріч із майстринею сучасного декоративно – ужиткового мистецтва Анастасією Косик.

           

Називається її персональна виставка, як на мене,  по – весняному :   «Натхненна кольором». Дівчина народилася в Донецькій області у родині лікарів, отримала медичну фахову освіту, але з дитинства усвідомлювала потяг до естетичного споглядання світу, вбачала в оточуючому просторі багату палітру відтінків і кольорів.

         

Душа художниці Анастасії Косик  сказала своє слово в становленні творчого шляху цієї обдарованої Людини. Їй подобається висловлювати особисті думки і переживання мовою фарб. Прагнення відтворювати красу оточуючої природи підштовхнули майстриню до експериментів у пошуку незвичайних матеріалів, які б ефективно використовувалися у творчості. Винахідниця знайшла нові природні засоби реалізації своїх творчих задумів. І нині , в певному сенсі, модернізує традиційну національну культуру.

       

Анастасія Косик працює в техніці мозаїки із нефарбованої яєчної шкаралупи. Це є унікальним явищем, оскільки діапазон кольорів настільки широкий, що неможливо повторити палітру у наступній картині та підібрати ідентичні відтінки. Кожного разу процес створення картини – це новий пошук та інше звучання кольору. Крім того, майстриня виконує частину робіт у техніці мозаїки з бісеру, який дарує радість барвистими, насиченими, яскравими кольорами. Під час війни Анастасія Косик вимушена була переїхати до Черкас.

           

Нині вона вивчає культурологію у Харківській державній академії культури, а також проводить авторські майстер-класи і викладає художню дисципліну “малюнок” у Черкаському позашкільному навчальному закладі. Цій талановитій людині дуже подобається працювати з дітьми. Навіть у складних умовах війни пані Анастасія відчуває невпинне бажання творити.

 

               

Отож, шановні поціновувачі прекрасного, приходьте на презентацію 10-тої (!!!) Ювілейної персональної виставки Анастасії Косик в мистецькому просторі Музею Марії Заньковецької. Якщо вам поталанить, то майстриня розкриє особистий маленький секрет своєї великої справи – створення унікальних картин! Щиро вдячна Співорганізатору Міжнародного арт – проєкту «Повертайся живим!» Сергію Комісарову за несподіване і , як виявилося, досить продуктивне знайомство із цією екстраординароною особистістю!

Виставка Анастасії Косик  триватиме до 3 березня.

Адреса Музею Марії Заньковецької : Київ, вул. Велика Васильківська, 121 (поряд ст.м. Палац Україна).

Разом з Музей театрального, музичного та кіномистецтва України!

 

Жанна Маценко, старший науковий співробітник Музею Марії Заньковецької

Фото – Сергія Комісарова, Міжнародне інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО

 

#АнастасіяКосик #ВиставкаАнастасіїКосик #МузейМаріїЗаньковецької #ЖаннаМаценко #Декоративноприкладнемистецтво #ВірювПеремогу #Перемога #НСХУ #ЗСУ #Мистецькахвиля #Мистецтво #Сучаснемистецтво #Творчість #СергійКомісаров #Творчість #Coffeeshop #ВиставкаНатхненнякольором #ТворчістьАнастасіїКосик #Укрпресінфо #Повертайсяживим #програмаМистецькахвиля
#Музейтеатрального_музичного_та_кіномистецтва_України

 

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я