Золотоноша. Гуманітарка і Кримінал .

0
9398

Не дивлячись на війну, деякі чиновники продовжують наживатися… В центрі уваги наших журналістів – місто Золотоноша на Черкащині. Тут дивним чином зникає гуманітарка з Бельгії, автомобілі для ТРО та півмільйона благодійних коштів. Зараз правоохоронці розслідуюють два кримінальних провадження пов’язаних з цими подіями

Епізод 1. Куди поділась гуманітарка з Бельгії? На початку березня 2022 року бельгійський бізнесмен Тома ван Гої, що вже багато років веде аграрний бізнес на Золотоніщині, організував разом з іншими благодійниками гуманітарну допомогу, яку отримала Золотоніська РВА. Але до вересня чомусь ця гуманітарка так і не була повністю роздана. Згодом її почали перевозити на територію одного з місцевих підприємств. Зараз порушене кримінальне провадження, а гаражі опломбовані.

Епізод 2. Автомобілі – привиди. Благодійники також передали до Золотоніської РВА два автомобілі які мав отримати місцевий підрозділ ТРО. Але чомусь ці автомобілі “загубилися” майже на 6 місяців…

Епізод 3. Півмільйона благодійних коштів, які зникли.
З початком великої війни місцеві чиновники звернулись до підприємців за фінансовою допомогою. Було зібрано близько півмільйона гривень, посадовець Золотоніської РВА Петро Бобков ці кошти зняв… а потім раптово помер. Куди поділись кошти?

В матеріалах журналістів – розслідувачів усіх 3-х епізодах фігурують посадовці Золотоніської районної військової адміністрації, зокрема її очільниця Ірина Тернова.

Сподіваюсь, що цим фільмом ми також робимо наш посильний внесок в справу супротиву нашої країни на антикорупційному фронті.

Ми змогли підтвердити заклопотаність місцевих активістів та встановити належність відповідних кримінальних проваджень, що порушені за фактами підозри в правопорушеннях.

Про це ними був знятий документальний фільм, який й пропонується для перегляду на

Ютуб – каналі «УКРПРЕС-ІНФО».https://youtu.be/Or5GmzuqS-o

 

вцгв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я