Дякуємо за дієву допомогу художникам, типографія УРБ!

0
144

Друга шукай,  а найдеш – тримай! Ну, і з іншими друзями своїми намагайся познайомити… Щоб і вони змогли переконатися : справжній друг – не підведе! До відкриття першої Міжнародної колективної виставки «Повернись живим!» залишаються лічені дні. Адже вернісаж наш заплановано на День Києва.

Саме  цього дня, 28 травня 2022 року о 14-00 за київським часом, у галереї «Хлібня» на території Національного заповідника «Софія Київська» й відбудеться офіційне відкриття нашої виставки, на якій будуть представлені роботи більше 100 художників різних вікових категорій із 7 країн світу… Зрозуміло, що через війну далеко не всі автори приїдуть відзначати День Києва до столиці. Та й картини надіслати сюди із регіонів також нині непросто. Адже досить значна частина учасників нашого велелюдного мистецького заходу живе і працює на тимчасово окупованих рашистами територіях… Такими є сумні реалії весни – 2022… Але – якщо мати друзів – вихід із будь-якої скрутної ситуації можна знайти завжди! Було б тільки бажання. Саме тому організатори Міжнародної колективної виставки «Повернись живим!» вирішили : якщо не буде оригінальних картин, то доведеться показувати на виставці принти… У наш час, маючи у комп”ютері  якісні фото, зробити це досить легко. Але для цього потрібні гроші… А ось їх у оргкомітету виставки  якраз і немає. Адже цей вернісаж  ми організовуємо на ВОЛОНТЕРСЬКИХ засадах, без жодної гривні державної допомоги… Тому й вирішили звернутися за допомогою до добрих людей, які люблять живопис,  шанують  митців і готові прийти їм на допомогу у скрутну годину.

Таких людей ми знайшли  у відомій київській типографії УРБ (УкрРекламБюро), яка розташована за адресою: бульвар Дружби Народів, 24/2. У цьому приміщенні  (на спонсорських засадах, тобто абсолютно безкоштовно!!!) працівники типографії  буквально вчора надрукували близько 30 супер якісних принтів картин художників – учасників нашого арт-проекту.

За що цим київським поліграфістам від митців  – велика подяка! Не підвели. Тому із колосальним задоволенням запрошуємо працівників типографії УРБ на виставку до галереї «Хлібня». Аби вони, разом із іншими поціновувачами сучасного образотворчого Мистецтва, у святковій атмосфері  змогли детально познайомитися із оригінальними  роботами сучасних українських та  зарубіжних митців, а також проаналізувати : наскільки органічно вписалися їхні поліграфічні вироби у загальну канву нашої виставки?

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ :

Типографія УРБ була заснована в 2016 році у місті Києві. На початку діяльності було сформовано кілька основних профілюючих напрямків діяльності.

Перший вектор діяльності типографії УРБ було спрямовано на надання типографських послуг в сфері освіти. Виготовлення палітурок для дипломних робіт, прошивка дипломних робіт в тверду палітурку, друк дипломних робіт, друк широкоформатних дипломних робіт, друк креслень для студентів а також друк та прошивка дисертаційних та кандидатських робіт в тверду палітурку.

Другим напрямком діяльності типографії УРБ в сфері надання поліграфічних послуг став друк креслень та проектів для будівельних організацій, проектних бюро та дизайн-студій. Наша типографія УРБ на сьогоднішній день в змозі задовольнити всі потреби в друці для проектувальників та дизайнерів. Великий парк професійного обладнання та чималий досвід працівників нашої типографії завжди видає відмінний результат. Типографія УРБ надає послуги друку та копіювання креслень, проектної документації та дизайн-проектів не тільки по Києву, але й по всій Україні.

Третім напрямком у сфері надання поліграфічних послуг стала рекламна сфера. Типографія УРБ виготовляє поліграфічну продукцію рекламного напрямку і не тільки. Широкий спектр матеріалів, сучасне обладнання, великий досвід працівників дає змогу конкурувати в поліграфічній сфері не тільки на ринку України, але й за кордоном. Типографія УРБ має потужності для друку: візиток, буклетів, брошур, інструкцій, наліпок, стікерів, флаєрів, плакатів, календарів, блокнотів, сертифікатів, бланків та багато іншого.

На сьогоднішній день Типографія УРБ займає неабияку нішу в типографській сфері надання послуг. Співвідношення високої якості поліграфічної продукції та конкурентній ціні дало змогу швидкого розвитку типографії УРБ на ринку України. Але головним нашим козирем завжди є досвід та професіоналізм наших працівників.

+38 (044) 223-81-79

+38 (095) 672-46-42

+38 (096) 486-45-65

E-mail: 6724642@ukr.net

http://urb.com.ua

https://www.gero.com.ua/

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту “Повернись живим! “ 
Фото автора

#Повернисьживим #арт_проектПовернисьживим #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine #ЗСУ #Перемога #ЗСУ #ЗбройніСилиУкраїни #ТипографіяУРБ  #УРБ #URB #Сучаснаполіграфія

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я