Cоціальний плакат – наша могутня зброя!

0
347

Добрий ранок, нескорені! Сьогодні – 76 день війни. Митці всіх країн (в тому числі й ті із вас, хто в умовах кривавої війни росії проти України сьогодні активно створює карикатури на злобу дня)  – єднаймося! Це я запрошую до участі у Міжнародному арт – проекті «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ» українських та зарубіжних авторів, які нині наполегливо і плідно працюють у жанрі соціального плакату.

Як відомо, соціальний плакат пропагує базові гуманітарні цінності. В ньому, зазвичай, відображені соціальні прояви особистості, специфіка міжлюдських взаємовідносин в суспільстві, значущі соціальні проблеми, загрози та лиха. І все це – блукаючи безкрайніми морями – океанами Інтернету – я побачив у роботах харківського художника Леоніда Сторожука та його друзів-однодумців.

     
Підбірка плакатів на тему «путін в Україні» by Alexander Dubovsky, Андрей Петренко, Leonid Storozhuk, Oleh Smal, Serhii Fedko, Valeri Chmyriov , Valery Momot, Viktor HolubVyacheslav Vladimirovich Kazanevskyi, Юрий Журавель – це, як мовиться,  сміх крізь сльози. Але, не забуваймо, дорогі поціновувачі сучасного образотворчого Мистецтва : оптиміст чекає на завтра із нетерпінням,  песиміст із жахом. І на орків управа знайдеться. Катюзі буде по заслузі…
Отож, залишаймося оптимістами, дорогі мої друзі – художники! Ваші талановиті роботи, шановні плакатисти, можуть стати окремою експозицією в рамках міжнародної колективної виставки «ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!», яку ми разом із мистецтвознавцем Наталією Бондаренко плануємо на найближчу перспективу.  Так що запрошуємо вас, шановні автори,  до нашого мистецького гурту. Місце у цій компанії  знайдеться всім.

Аби роботи ваші були справді  цікавими, аби вони спонукали до дії! І не забуваймо, шановні колеги : у оптимістів збуваються мрії, а в песимістів – страхіття … Так, кривава  війна орків-людожерів  на чолі із їхнім «головнокомадувачем» – це старшне лихо для нашої України та для кожного із нас… Але віримо, браття та сестри : ця страшна війна, розв”язана «миротворцями зі Сходу» обов”язково  увінчається нашою Перемогою! Тому як працювали раніше, так і працюватимемо нині на Культурному фронті. Якщо не ми – то хто тоді?  Хто тоді – якщо не ми?

Все буде Україна, дорогі митці! Слава ЗСУ! Слава Україні! Слава Мистецтву! Віримо у нашу велику Перемогу і кожен – в тому числі, і на культурному фронті – добрими справами своїми наближаємо її щасливу мить!

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МИТЦІВ, ЯКІ МАЮТЬ БАЖАННЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ АРТ – ПРОЕКТІ «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!»

Шановні друзі! Запрошую всіх українських та закордонних художників долучатися до Міжнародного арт-проекту “Повернись живим!” Проект реалізується під патронатом НСХУ. Спитаєте : “Чи варто нині організовувати велелюдні мистецькі заходи? Може, ще не час?… ” Відповідаю : “Варто, дорогі мої друзі – митці! Адже Перемога кується не лише на передовій, а й в тилу. В тому числі, і на Культурному фронті… ” Участь у митецькому проекті “Повернись живим!» – безкоштовна. Всі роботи, які демонструватимуться на підсумковій колективній виставці, запланованій на найближчу перспективу, повертаються їхнім авторам. Принти цих картин організатори Міжнародного арт-проекту «Повернись живим!» повезуть на фронт, аби показати цю пересувну виставку солдатам та офіцерам Збройних Сил України. Також принти робіт побачать поранені військовослужбовці, які проходитимуть курс лікування у шпиталях. Маємо домовленність із низкою мистецьких організацій країн Європи щодо проведення міжнародних виставок на їхніх теренах. За підсумками вернісажу буде видано каталог. Фото та стандартний опис картин (автор, матеріал, розміри та рік створення) надсилайте мені у приват Фейсбуку або на електронну адресу за адресою : komsv@ukr.net Подробиці про наш проект читайте у мене на сторінці в Фейсбуці. Щодня розповідаю про творчість митців, які вже надіслали на розгляд журі конкурсу фотографії своїх робіт та пройшли відбір. Наш вернісаж – не за горами. Точну дату та місце його проведення повідомлю додатково кожному із учасників.

Слава Мистецтву! Слава ЗСУ! Слава Україні! Віримо у нашу Перемогу і кожен – своїми добрими справами, в тому числі й на Мистецькому фронті – наближаємо її щасливу мить!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту

Фото із архіва художника Леоніда Сторожука

#Повернисьживим #арт_проектПовернисьживим #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine #ЗСУ #ХудожникЛеонідСторожук #Соціальнийплакат #ЗСУ #ЗбройніСилиУкраїни #Житомир #Українськімитці

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я