Подарунок художника – мураліста Саші Корбана мешканцям київської Оболоні

0
331

Добрий день, друзі! Я – в Києві, на Оболоні. Сьогодні – 45 день Вітчизняної війни. Хочу зробити подарунок поціновувачам сучасного стріт-арту. Днями на одному із будинків Оболонського проспекту з”явився цей дивовижний мурал. Його автор – художник – мураліст Саша Корбан.

Ось так сучасне образотворче Мистецтво допомагає нам відчувати себе громадянами України і пишатися рідною державою…

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ :

Художник-мураліст Саша Корбан під час визволення Київщини від російських окупантів створив новий зворушливий мурал на столичній Оболоні. “Завдяки неймовірним зусиллям наших воїнів ЗСУ, тероборони, волонтерів і всіх українців, які об’єдналися, ми стримуємо ворога, щоб він не зміг розірвати нашу рідну країну…
Цей мурал я створив декілька днів тому в Києві, а в цей час неподалік відбувалися бої за звільнення Бучі та Ірпеня. Все буде Україна!”, – написав Корбан.
Водначас в Управлінні туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації вже помітили нову роботу Корбана та висловили переконання, що “після перемоги цей арт-об’єкт обов’язково увійде до туристичних маршрутів по київським муралам і буде символом нашої спільної перемоги!”.
Зазначимо, у 2014 році, після початку війни на Донбасі, Корбан був вимушений переїхати з Донецька до Києва, де за 8 років він створив чимало відомих муралів, головним чином у спальних районів міста.
З початком війни Росії проти України 24 лютого 2022 року Корбан залишився у Києві, де він займається волонтерством.
Слава Мистецтву! Слава Києву! Слава Україні! Вірю у нашу спільну Перемогу! 👍

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я