Міжнародний марш єдності за Україну відбувся у Києві

0
282

Усі прапори – у гості до нас!… Але, на жаль, не у надто добрий час… Цієї неділі, о 14-30 у столичному парку Тараса Шевченка (за кілька кроків до його центрального входу) розпочалася  акція іноземних громадян на підтримку України.

       

У мітингу взяли участь дипломати, акредитовані у нашій державі, представники громадських та благодійних організацій, а також чимало іноземних та українських журналістів.

           

Також у мітингу взяли участь представники низки Товариств Дружби України із різними країнами. В тому числі – й члени правління Товариства Дружби «Україна-Болгарія» та очільники “Киевско дружество за българска култура РОДОЛЮБИЕ”.

       

«Настав час для міжнародного суспільства, щоб показати нашу солідарність перед обличчям подальшої російської агресії. Повна підтримка України. Принесіть свої національні прапори, або зробіть плакат!

      

Або – Time for the International community, along with our Ukrainian bothers and sisters, to show our solidarity in the face of further Russian aggression. FULL SUPPORT FOR UKRAINE. Bring your National Flags, or make a placard !», – написали у своєму зверненні організатори мітингу в  Соціальних мережах. Спрацювало!

             Міжнародна акція International Unity March for Ukraine (Міжнародний марш єдності за Україну) 6-го лютого 2022 року об”єднала  понад 200 представників різних країн та громадських активістів із різних куточків України.  Із плакатами та прапорами своїх держав у руках мітингувальники вирушили пішою ходою від пам”ятника Тарасові  Шевченку до Майдану Незалежності. На Майдані учасники маршу співали гімн України.

           

#АкціяіноземнихгромадяннапідтримкуУкраїни#InternationalUnityMarchforUkraine #МіжнародниймаршєдностізаУкраїну #ТовариствоДружбиУкраїна_Болгарія #КиевскодружествозабългарскакултураРОДОЛЮБИЕ#Родолюбие #УКРПРЕС_ІНФО #СергійКомісаров

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, член правління Товариства Дружби «Україна-Болгарія»

Фото автора

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я