Круглий стіл “Побудова культури діалогу та інтеграція молоді в Україні”

0
146

 

У Києі  відбувся круглий стіл “Побудова культури діалогу та інтеграція молоді в Україні”, організований Українською академією лідерства. На ньому експерти проаналізували поточну діяльність із побудови діалогу. Вони також поділилсь перспективою розвитку цієї теми серед молоді на найближчі  роки, зокрема через освіту формальну і неформальну.

Як порозумітися молоді з різних куточків країни через освітні проєкти? Що варто робити українцям, аби позбутися стереотипів одне про одного? Про це ми спілкувалися з експертами під час круглого столу «Побудова культури діалогу та інтеграція молоді України».  Ми обговорили можливості з розвитку діалогу серед молоді з різних середовищ через освіту — формальну і неформальну.

Серед гостей були Лариса Ґаладза, Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні; Андрій Зелінський, співзасновник та член Наглядової ради Української академії лідерства; Єршова Юлія – представниця  Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ярослав Петраков, генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури та інформаційної політики України; Андрій Дрига із Центр сталого миру та демократичного розвитку (SeeD); Таміла Ташева, заступниця Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим; Олена Ганцяк, Український центр ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності”, Олеся Геращенко із Український центр злагоди; Оксана Бень, гештальт-терапевтка; Катерина Ясько із Міжнародний інститут інтегрального розвитку; Олександра Романцова із Центр громадянських cвобод; Дмитро Сар'ян, фасилітатор та, ментор; Олег Саакян із Національна платформа “Діалог про мир та безпечну реінтеграцію”.

«Культура діалогу — це одна з ключових тем, яка веде до консолідації суспільства, впливає на розвиток молоді та України загалом. Ми в Академії не є класичним діалоговим майданчиком, але своєю діяльністю започатковуємо багато процесів. Ми вчимо студентів різним технікам, ставимо в такі ситуації, де вони вимушені практикувати порозуміння, знаходити діалог і все це всотувати на рівні цінностей. І також намагаємося бути клеєм в громадах, де є наші осередки, а це Київ, Маріуполь, Миколаїв, Харків і Львів. Наші проєкти назовні спрямовані на те, щоб враховувати різні думки», — Андрій Марущак, координатор проєкту.«Діалог не про те, щоб мати рацію, а про пошук істини і для того, щоб зрозуміти один одного. Ми вже побачили, які проблеми можуть бути, коли в суспільстві нема діалогу.

Тому раді підтримати проєкт і бути вашим партнером», — Лариса Ґаладза, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні.«Не можна говорити лише про діалог, щоб досягнути мети. Для того, аби діалог став трансформаційним механізмом на рівні особистості, треба подбати про виховання відповідальності, чим ми займаємось в Академії. Наші студенти знають, що їхнє життя в їхніх руках — і країна теж», — Андрій Зелінський, співзасновник та член Наглядової ради Українській академії лідерства.  Круглий стіл — частина великого проєкту з побудови культури діалогу через програмні події (лекції, дискусії, менторинг). За результатами проєкту буде створено посібник з Побудови діалогу між молоддю з різних категорій.

Інформація та фото – організаторів круглого столу “Побудова культури діалогу та інтеграція молоді в Україні”

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я