Новорічний благодійний аукціон Creative Studio ARTOS

0
378

Гарна у світі існує традиція : в переддень Новорічних свят добрі люди поспішають творити добро – щоб не відкладати добрі справи на потім… Адже доброта – риса, надлишок якої нікому не шкодить. І добрих справ багато ніколи не буває… Це – аксіома. На запрошення засновниці Creative Studio ARTOS Тетяни Риліної (до речі, ця студія, в якій навчаються як дорослі, так і діти, нині відзначає 10-ти річний Ювілей їз моменту її заснування)  близько тридцяти поціновувачів сучасного образотворчого Мистецтва зібралися на благодійному аукціоні в уславленому замку барона Штейнгеля, на вул. Ярославів вал, 1.

   

Кошти від аукціону, на якому панувала радісна новорічна атмосфера, пішли на придбання подарунків для дітей та розвиток благодійного інклюзивного проекту «ДИВО ДІТИ». Міжнародне інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО, яке виступило у ролі інформаційного спонсора аукціону Creative Studio ARTOS, у середині грудня 2021 року вже розповідало про інклюзивний проект «ДИВО ДІТИ». Ще тоді ми домовилися із чарівною Тетяною Риліною: журналісти нашого ЗМІ й надалі підтримуватимуть всі благодійні акції, які організовують представники її студії для покращення здоров”я дітей. Позаяк таких дітей в Україні – десятки тисяч. А опікується ними не так вже й багато наших співгромадян… І благодійників на всіх дітей, які цього потребують, на жаль, в найбіднішій державі Європи не вистачає.

       

Але повернімося до благодійного аукціону у замку барона Штейнгеля… На ньому були представлені картини та малюнки як відомих українських живописців, так і тих, хто лише починає свій шлях у сучасному образотворчому Мистецтві. Прикметно, що всі ці митці – так чи інакше – свого часу мали (чи мають) відношення до Creative Studio ARTOS. Досить несподівано для себе зустрів у одній із старовинних кімнат  цієї художньої  студії мою стару добру знайому – Заслужену журналістку України, відому телевізійну ведучу та  громадську  діячку Світлану Леонтьєву. Разом із цією по-справжньою доброю і щирою людиною ми свого часу працювали і на УТ-1, і на каналі «Інтер», а також брали участь у багатьох суспільно – корисних проектах.

         

Виявляється, Світлана Леонтьєва вже шостий рік поспіль навчається живопису у Creative Studio ARTOS під орудою талановитого українського художника та педагога Олександра Добродія. Одна із робіт цієї обдарованої мисткині  серед інших картин також була представлена на Новорічному благодійному аукціоні. Її чарівні  «Кульбабки» (полотно, 30*40, олійні фарби) на старті тихого аукціону мали ціну 1000 грв. А ось придбали картину значно дорожче – і на радість художниці, і на радість організаторів аукціону. Позаяк ці кошти одразу ж потрапили  до скарбнички благодійного інклюзивного проекту «ДИВО ДІТИ».

               

Робота засновниці Creative Studio ARTOS Тетяни Риліної «Гарбузятки», виконана у славнозвісній фламандський техніці, також знайшла своїх нових господарів у лічені хвилини. Мати у своїй домашній колекції таку чудову картину –  це справжній подарунок долі! Копія картини Ван Гога “Зоряна ніч”, яку так само виконала Тетяна Риліна, також не «загубилася» серед чергових  лотів тихого аукціону. Як виявилося, цю дивовижну роботу (разом із чоловіком) придбала Co-Founder/Owner в 𝐔𝐊𝐑𝐀𝐈𝐍𝐈𝐀𝐍 𝐁𝐔𝐒𝐈𝐍𝐄𝐒𝐒 𝐖𝐎𝐌𝐀𝐍, Co-founder/owner Асоціація друзів Охматдит в НДСЛ Охматдит, Co-Founder/Producer в Health Bank NGO Наталія Удовиченко.

       

«Я щаслива, що можу підтримати цей благодійний Різдвяний аукціон не лише словом, а й матеріально, – сказала пані Наталія. – Протягом багатьох років разом із моїми друзями-однодумцями активно допомагаю дітям, які лікуються у ОХМАТДИТі. Це – велика біда, коли батькам таких хлопчиків і дівчаток просто  бракує коштів, аби відновити сили і здоров”я своїх нащадків. Отож, їм доводиться розраховувати на небайдужих людей. Таких, як Тетяна Риліна та представники її команди, які в переддень Нового року зробили велику справу в ім”я Добра. Підтримувала усі їхні починання раніше, підтримуватиму цих добрих людей і у Новому році. Вони – на вірному шляху. Важливо, аби до монолітної творчої команди пані Тетяни приєднувалося якомога більше добрих і чесних людей в усіх куточках України…»

         

Новорічні дива на те й дива, аби вони траплялися! Слова чарівної Наталії Удовиченко про необхідність підтримати благі діяння керівників  Creative Studio ARTOS цього ж дня – практично випадково – долетіли до відомої української художниці та волонтерки Лесі Тищенко. Вона зателефонувала мені у справах, коли я тільки-но переступив поріг замку барона Штейнгеля. Дізнавшись де я і що саме зніматиму на фото цього дня, моя добра подруга вигукнула у телефон : «Боже, чому ж ти мені нічого не сказав про цей аукціон раніше?!? Я б пані Тетяні  також свою картину привезла… А можна я просто так, буквально на кілька хвилин до вас зазирну, подивлюся, що відбувається?..»

     

Зрозуміло, що добрим людям, а тим більше старим і вірним друзям,  ніхто ніколи не відмовляє… І ось пані Леся вже у нашому колі! По завершенню події вона виступила перед її учасниками із запальною промовою на підтримку добрих справ. І пообіцяла громаді : вже найближчим часом подарує засновникам Creative Studio ARTOS одну із своїх картин. Аби і  її роботу так само можна було виставити на черговий благодійний аукціон… Дякую тобі, моя добра посестра по безмежному цеху сучасного образотворчого Мистецтва, за відкриту душа та добре серце! Не даремно ж свого часу  великий Вольтер написав у одному із своїх філософських трактатів : « Найбільше задоволення, яке тільки може відчувати чесна людина – це доставляти задоволення своїм друзям»…

        

Ось таким яскравим, атмосферним і несподіваним було святкування 10-ї річниці студії АРТОС… Ось такі нові друзі у неї з”явилися за кілька днів до Нового року… Як на мене – це дуже гарний знак. Бо скільки в людині доброти, стільки в ній і життя… Це саме можна сказати і про Creative Studio ARTOS, керівники якої не збираються зупинятися на досягнутому і у 2022 році.

     

Так що попереду на нас чекають не менш цікаві і суспільно – корисні події, про які ви так само обов”язково дізнаєтеся із моїх наступних публікацій у Міжнародному інформаційному агентстві УКРПРЕС-ІНФО.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

#Creative Studio ARTOS  #БлагодійнийаукціонCreative Studio ARTOS   #ТворчийЦентрARTOS #ДИВОДІТИ #ОХМАТДИТ #замокбаронаШтейнгеля #НовийРік #СвітланаЛеонтьєва #СучаснеМистецтво #Мистецтво #сучаснеобразотворчемистецтво  #Творчість #Творчество  #Культура  #Искусство #Mustsee #СергійКомісаров #ТетянаРиліна #УКРПРЕС_ІНФО  #Інклюзивний_конкурс_малюнку_Золоті_Ворота #ГО_Українська_Асоціація_Художників #CreativeStudioArtos

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я