IV Національний форум розвитку МСБ 2021: Від стійкості – до сталості

0
164

26 жовтня у приміщенні ТППУ відбувся IV Національний форум розвитку МСБ 2021: Від стійкості – до сталості. У цій події взяли участь керівники  українських підприємств, організацій підтримки бізнесу, бізнес –  об’єднань , представників регіональної та місцевої влади.

       

 

Форум розвитку МСБ – по праву вважається найбільшою національною подією, яка має на меті  інформування національного бізнесу щодо можливостей, що надаються в рамках міжнародних та національних проектів, державних та приватних програм фінансування бізнесу, які діють в Україні.

 

     

Організаторами цьогорічного заходу стали Торгово-промислова палата України, Проєкт  «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарської Конфедерації,  Міністерство цифрової трансформації України, національний проєкт розвитку підприємництва Дія.Бізнес, Офіс розвитку підприємництва та експорту та GIZ Ukraine.

           

Цьогорічний захід було присвячено розкриттю основних викликів мікро- та малих підприємств, надання інформації та практичних порад щодо їх подолання, а також надання поштовху для розвитку підприємств на принципах сталості, як однієї  з основних умов довгострокової конкурентоспроможності.

           

Формат форуму передбачає насичену програму, яка складалась із генеральної панелі, присвяченій питанням Національної стратегії розвитку МСБ в Україні, питанням розвитку цифровізації бізнесу та інтеграції з ЄС, сесії пітчингу з представниками  щонайменше 20 діючих програм та інструментів підтримки розвитку підприємств та паралельних дискусійних панелей різних тематичних напрямків.

 

         

Цьогорічний захід носив «гібридний» формат, який надав можливість залучити всіх охочих учасників – представників бізнес спільноти, до роботи форуму в режимі «Онлайн».

 

     

Більше 600 представників мікро-, малих і середніх підприємств мали можливість безкоштовно дистанційно підключитись до роботи усіх дискусійних панелей форуму.

 

Інформація – організаторів Форуму
Фото – Сергій Комісаров, УКРПРЕС-ІНФО

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я