Перші українські марки у жанрі «ню» до жіночого свята

0
195
Публікацію про Тараса Григоровича Шевченка (як художника) почну із цитати однієї із найкрасивіших жінок світу Моніки Белуччі : «Краса надихає поетів, але ображає посередніх людей. Хтось сприймає красу як образу. Краса провокує цікавість і лють, робить людей агресивними. Коли красива жінка входить в приміщення, більшість чоловіків відчувають бажання, а більшість жінок – злість.»

Не погодитися із цими важко. Думаю, що і Тарас Шевченко, якого його сучасники вважали першокласним живописцем, а не лише геніальним поетом,  щодо жіночої краси був би солідарним із Монікою Белуччі. Адже і наш Кобзар свого часу оспівував красу оголеного жіночого тіла на своїх картинах…

В переддень Дня народження великого поета і художника у Національному музеї Тараса Шевченка відбулася презентація та урочисте спецпогашення нових поштових марок “Її величність – Жінка” за участі представників музею та Укрпошти. З 5 березня Укрпошта ввела в обіг поштову марку “Її величність – жінка”, випуск якої присвячений до Міжнародного жіночого дня.

На марках зображені картини: “Одаліска” (1840 року) Тараса Шевченка та “Енергія ІІ” (1991 року) Андрія Чебикіна. Тираж марок – 130 тисяч примірників, ціна – 9 грн. Гашення марок в урочистій обстановці здійснила головний зберігач Національного музею Тараса Шевченка Юлія Шиленко.

 

   

Це перші марки у жанрі «ню», які випустило АТ «Укрпошта» за роки свого існування. Також журналісти, запрошені на висвітлення  події, побачили  випущені у обіг  картки із цими ж зображеннями та конверти. Думаю, кожній жінці буде приємно отримати поздоровлення із головним святом весни на такій картці та ще із такою красивою маркою… Дякуємо, шановні керівники  «Укрпрошти» та головного Музею України за такий креативний і естетично довершений  подарунок до свята  8-го березня!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото автора
#НаціональниймузейТарасаШевченка #ТарасШевченко #АндрійЧебикін #поштовамаркаЇївеличність_жінка #Їївеличність_жінка #Укрпошта #картинаОдаліскаТарасаШевчеенка #картинаЕнергія_ІІ_АндріяЧебикіна #СергійКомісаров #ЮліяШиленко #УКРПРЕС_ІНФО #музейшевченка #shemuseum

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я