Тестуй будь-де: «ДенВер – Арт» не підведе!

0
278

Все, як у ліричній пісні про любов: «Там, де ти – там веселий сміх…» В тому сенсі, що коли в гості до художників, які працюють на пленерах у Карпатах або в інших, не менш екзотичних куточках України, приїздить засновник і директор фірми «ДенВер – Арт» Ігор Сокол із Дрогобича, то у них в душі розквітають квіти.

Це – правда свята. Сам неодноразово бачив, як змінюється настрій митців – у бік позитиву. Так було і в перший день роботи Всеукраїнського пленеру «Славсько. Осінь – 2020». Адже робітники бізнес – структури Ігоря Сокола постійно вдосконалюють продукцію підприємства, яке спеціалізується на виготовленні матеріалів і виробів, без яких сучасним живописцям на пленері і в творчих майстернях аж ніяк не обійтися…

На пленері, який у жовтні -2020 в Карпатах організувала Тетяна Ціко, художники в черговий раз проводили тест-драйв кількох видів полотен, виготовлених вправними руками спеціалістів фірми «ДенВер – Арт». Вердикт усіх без винятку учасників нашого арт – заходу (за підсумками дев”яти днів випробування) зводиться до лише трьох слів: «Продукція – просто супер!» А, забув ще одне слово: «ДЯ – КУ – ЄМО!»

Так, друже Ігоре, велика тобі подяка і низкий уклін від усіх художників, із якими ти вже давно і активно співробітничаєш. В тому числі, подяка тобі також і від митців, яких ти (в минулому році) так само забезпечив своїми художніми полотнами і білилами в іншому куточку України.

Йдеться про учасників першого Загальноукраїнського пленеру «Вільшана – 2019. Стежками Тараса Шевченка» на Черкащині. А цієї осені учасники пленеру у Вільшані з великим інтересом спостерігали, як їхні колеги у Славсько тестували новітню продукцію «ДенВер – Арту». І – вже вкотре (!) – зробили висновок для себе: так, із Ігорем Соколом співробітничати варто. Ця людина – не підведе!

Так само думають і наші добрі друзі – художники, яких об”єднав Всеукраїнський пленер “Бартка – Осінь – 2020 ” на Івано – Франківщині (м.Коломия). Особисто від мене – велика подяка талановитому живописцю і організатору цього пленеру, нашому спільному другові Миколі Яцураку, який нас, Ігоре, свого часу познайомив у Славсько.

Найвищу оцінку полотнам і грунту акриловому білому, виготовленому в цехах «ДенВер – Арту», за підсумками низки пленерів у різних куточках нашої держави поставили також і учасники масштабного загальнонаціонального мистецького проєкту «Світ очима художників», організаторкою якого є Валерія Велика.

Отож,  робимо колективний висновок : продукція фірми «ДенВер – Арт» дуже потрібна митцям в усіх куточках України. Тестуй будь-де: «ДенВер – Арт» не підведе. А ми, художники і журналісти,  до нових тест-драйвів – готові!

PS : Фірма «Ден-Вер Арт» – виробник художнього полотна.

Офіційна сторінка на Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100049333714323

#ПленерСлавсько_Осінь_2020 #пленеруКарпатах #Карпати #Карпатськаприрода #ВідпочинокуСлавсько #УКРПРЕС_ІНФО #Ukrvіdeotravel #СучаснеМистецтво #ТетянаЦіко #СергійКомісаров #ОксанаКорнієнко #МаріяВорончак #ОлексійЧеботару #АллаКислякова #ГаннаПримакова #НаталіяЗакревська_Анікіна #СтефаніяЛевкович #Мар_янаОнацьРоманець #ВалеріяВелика #МиколаЯцурак #Світочимахудожників #Бартка_Осінь_2020 #фірмаДенВер_Арт #ІгорСокол #природаКарпат #Карпатитерапія #Славськотерапія

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я