Харківщина : буремні 90-ті на селі повертаються знову?…

0
217

У Інформаційному агентстві Укрінформ відбулася прес-конференція на тему : «Атака «Агроінвест Холдингу» – одного з найбільших аграрних підприємств Харківщини: рейдерство чи..?»

Її організатори поінформували журналістів про незаконну схему блокування підприємств Холдингу – одного із найбільших і найприбутковіших агрохолдингів Харківської області.

Представникам ЗМІ також продемонстровали судове рішення, що знімає арешт з майна господарств. Учасники прес-конференції оприлюднили імена причетних до захоплення господарства і через ЗМІ звернулися  до вищих органів української  влади з проханням взяти ситуацію під особистий контроль тих, хто відповідає за дотримання порядку і законності в державі.

Довідково : ТОВ “Агроінвест Холдинг” – вертикально інтегрована структура, до складу якої входить пять підприємств. В компанії працює 300 людей. Податкові відрахування минулого року склали понад 8 мільйонів гривень.

На початок 2020 року кредитний портфель ТОВ “Агроінвест Холдинг” склав понад 50 мільйонів гривень. Засновником і співвласником компанії є харківський підприємець Олег Кияшко.

Інформаційне агенство УКРПРЕС-ІНФО чекає від керівництва ТОВ “Агроінвест Холдинг” офіційного запрошення (якщо є бажання трудового колективу) розпочати журналістське розслідування цього  інциденту безпосередньо у Кегичівському районі Харківської області. На зв”язку!

 

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото – автора

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я