Флешмоб-конкурс соціальних роликів від ГО “Велес Ідей”

0
187
Ніхто не знає на 100 відсотків точно, скільки саме сміття щодня «виробляє» людство. Однак чисельність населення на планеті постійно зростає, і в навколишнє середовище із кожним роком потрапляє все більше і більше небезпечних побутових відходів. При цьому мало хто із людей уявляє, що саме відбувається із сміттям на звалищі, як ці відходи із плином часу впливають на повітря, воду, грунт і, головне, на  здоров”я громадян. Одним словом, проблема відходів є і завжди залишатиметься однією із найгостріших екологічних проблем людства. В тому числі, й для жителів України.

Цікаво, що вона потрапила у фокус уваги київських школярів. І відбулося це під час канікул, які більшість із хлопчиків і дівчаток (адже карантин в цьому році дещо несподівано  вніс корективи у літній відпочинок) змушені проводити у нашому мегаполісі…

З 9 червня 2019 року розпочався Флешмоб-конкурс соціальних роликів від ГО “Велес Ідей”. Конкурс проводиться з метою інформування освітньої спільноти, учнів та їхніх батьків, а також широкого суспільного загалу через створення соціального відеоролику, який покаже та закріпить фундаментальні норми розвиненої спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до життя, сімейних цінностей, здоров’я та активної громадської позиції.

Теми конкурсу настільки захопили діток 1Б класу школи І-ІІІ ступенів №9 міста Києва, що вони охоче долучилися до створення проекту.

Батьки та вчителі наполегливо працювали, щоб донести до ще маленьких, але таких свідомих діток важливі проблеми нашого світу.

Проблема пластику у світі широко розкривається.  Є безліч організацій, які намагаються донести до людей цю проблему, яка поширюється неначе світова пандемія.

Метою нашого ролику є показати людству, що великі справи починаються з маленьких кроків небайдужих та наполегливих людей. І ми почнемо змінювати наш світ на краще і тим самим зможемо змінити на краще наше майбутнє.

«Проблема забруднення планети пластиком є найважливішою темою на сьогоднішній день у світі. Та хоча наші учні ще маленькі, але вже роблять правильні кроки у своє майбутнє. Будьте свідомими – підтримайте наших маленьких та небайдужих першокласників,» – звертається до співвітчизників вчитель школи № 9 м. Києва Марта Петрівна Катрій.

А ось – посилання на соціальний ролик, яким організатори флеш-мобу прагнуть привернути увагу українців до розв”язання цієї дуже важливої проблеми :

https://www.facebook.com/watch/?v=3053519038049636

ВІД РЕДАКЦІЇ : Подивившись його, не забувайте ставити лайки! Адже це болить кожному із нас!

Сергій Комісаров, УКПРЕС-ІНФО

Фото – Організаторів флешмоб-конкурсу соціальних роликів від ГО”Велес Ідей”

#Екологія #довкілля #проблемапобутовихвідходів #відходи #ВелесІдей #флешмобконкурссоціальних роликів # збереженняекології

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я