Персональна виставка Андріана Бабюка «Мандри та пленери»

0
264

Андріана Бабюка помічаєш здалека! Гарні у нього роботи, а попереду нові висоти! Разом із друзями – художниками вітали сьогодні відомого українського  живописця, із яким особисто мені  неодноразово доводилося «перетинатися» у різних галереях, і на різних пленерах…

І ось – чергова зустріч. Цього разу – у арт-галереї Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого. У її стінах розгорнуто двадцяту (!) персональну виставку живопису цього авторитетного і яскравого художника і педагога, який «підняв на крило» вже більше сотні молодих українських авторів.

Виставка Андріана Павловича називається «Мандри та пленери». І у цій назві – весь Бабюк. Він любить мандрувати і обожнює пленери. І повертається додому переповненим враженнями від побаченого. А потім ці враження «переливає» на полотно…

На радість собі і шанувальникам його творчості… Робить це талановито, у притаманній йому «соковитій» манері. Ось чому   картини Андріана Бабюка запам”ятовуються з першого погляду.

ДОВІДКОВО :

Андріан Павлович Бабюк – киянин. Закінчив Київський державний художній інститут у 1986 р. (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури), отримавши спеціальність художник-графік. Згодом здобув спеціальність художника-аніматора.

Член Національної спілки художників України з 1992 р.

Працює в галузі живопису, графіки, скульптури.  Художній стиль Андріана Бабюка – реалістичний формалізм (від формального до реального) можна охарактеризувати як самобутній та індивідуальний.

Окрім олійного живопису митець захоплюється акварельним та акриловим живописом, працює китайською тушшю, пастеллю та іншими графічними техніками, виконує монументальні розписи. У своїх роботах використовує змішані та авторські техніки.

Має 19 персональних виставок. Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок. Тільки продовж 2019 року відбулося 2 персональні виставки автора, також він був учасником  4-х колективних виставок :

у галереї “Митець”, виставці викладачів КНУКІМ, родинних виставках, які проходили у музеї «Київська фортеця» за підтримки Благодійного фонду “Інше життя”,  Київській Академічній майстерні театрального мистецтва “Сузір’я”, школі-студії “Профі-Арт”, КДХШ № 1.

У житті Андріана Бабюка гармонійно поєдналися живопис, мандрівки, педагогіка. Має більше 30 років викладацького стажу. Працював викладачем рисунку, живопису, основ композиції у Державній художній середній школі ім. Т. Г. Шевченка, Київській дитячій Академії мистецтв, Київському національному університеті культури і мистецтв. Неодноразово організовував поїздки дітей до музеїв та художніх галерей Європи, де проводив для них лекції.

Андріан Бабюк автор книги «Вічність настане завтра» про картини музеїв Барселони, Парижа, Дрездена та інших міст.

Мистецька виставка «Мандри та пленери» містить 29 робіт, які можна переглянути в Арт-галереї НБУ імені Ярослава Мудрого за адресою вул. Михайла Грушевського, 1, 2-й поверх, з 20 січня по 10 лютого 2020 року.

#ХудожникАндріанБабюк #виставкаАндріанаБабюка #виставкаМандритапленери #НаціональнабібліотекаУкраїниіменіЯрославаМудрого #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я