Ювілейна виставка Галини Кириленко-Бараннікової у київській галереї «Митець»

0
156

Життя прожити – не поле перейти… В тому числі – й у сучасному образотворчому Мистецтві. Але головне не лише перетнути із пункту А до Я не завжди рівне мистецьке поле, а й залишити по собі – в умах і серцях людей – добру пам”ять своїми творами…

10 січня цього року  мені пощастило побувати на відкритті ЮВІЛЕЙНОЇ виставки Галини Кириленко-Бараннікової у галереї «Митець». Я давно чекав на цю подію. Два роки тому вперше познайомився із творчістю цієї об”єктивно талановитої миткині. Відбулося це на відкритті колективної виставки «Туркменський килим» в Українському Фонді Культури.

До речі, саме у цій азійській республіці й народилася миткиня, яка по закінченню навчання у Ашгабатському художньому училищі, продовжила опановувати професію у Київському художньому інституті на факультеті станкового живопису в майстерні професора Віктора Шаталіна. Її педагогами були такі видатні майстри живопису як О.Басанець, О. Кривонос, В.Сингаївський, В.Виродова – Готьє, І. Ковтонюк та В.Прісталенко.

На виставці «Туркменський килим» мене приголомшила техніка виконання робіт пані Галини : це було просто дивовижно! Особливо врізалася у пам”ять спекотна туркменська пустеля…. Здавалося, вона жила своїм особливим життям на залитих сонячним промінням картинах Галини Георгіївни…

І ось – два роки потому – художниця зателефонувала мені знову і запросила на свою ювілейну виставку. Цього разу мене епатували яскраві  роботи Галини Кириленко-Бараннікової, на якій «оживав» сніг. Геніально! І, повірте,  це – не метафора.

 Не знаю, хто ще із сучасних українських митців може так яскраво передати його стани… Хіба що – неперевершений Іван Марчук, який, до речі,  також завітав на сьогоднішній мистецький вернісаж і довго – довго роздивлявся кожну картину пані Галини, на якій усіма фарбами веселки переливався сніг на київських вулицях і площах…

 Я міг би ще досить довго розповідати вам про кожну роботу цієї художниці. Але краще все ж, аби ви самі завітали до галереї «Митець» на її ювілейну виставку, робота якої триватиме до 18 січня. Повірте : воно того варте! Адже живопис Галини Георгіївни і справді має якусь магічну притягальну силу… Ну, а відео версію цієї події ви побачите в першій (у Новому році) програмі «Мистецька хвиля +» на каналі Ukrvideotravel. Переконаний : вона залишить слід і у вашій пам”яті, якщо вам до снаги справжнє Мистецтво!

ДОВІДКОВО :

Галина Кириленко-Бараннікова, цілісний і оригінальний майстер живопису, має постійне тяжіння  до яскравих, сяючих фарб.

Свої бажання і вміння вона майстерно втілює у створення надзвичайно виразних, підкреслено-декоративних картин.

Художниця поетично, і разом з тим, філософськи сприймає минуле, вдумливо вдивляється у сьогодення. Завдяки такому погляду на життя її творче висловлення та живописну манеру можна віднести до стилю умовного романтичного реалізму.

Вона є тим з відомих українських художників, хто не розірвав дружніх стосунків з класичним малюнком, знанням перспективи, хто продовжує триматися роботи на пленері, вдосконалювати колорит, що завжди вважалося чи не найважливішим завданням класичного живопису.

В її реалістично-романтичній манері поєднуються майстерність української школи живопису та колорит туркменської культури. Адже Галина Кириленко-Бараннікова народилася і всю юність провела у Туркменістані. А подальша її доля пов‘язана з Україною.

Майстер з широким творчим діапазоном, Галина Кириленко-Бараннікова на своєї ювілейної виставці представлена в різних галузях живопису: тематична картина, портрет, пейзаж, натюрморт з пейзажем.

Сергій Комісаров, шеф-редактор інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

#ХудожникГалинаКириленко_Бараннікова #ЮвілейнавиставкаГалиниКириленко_Бараннікової

#ГалереяМитець #УКРПРЕС_ІНФО  #Мистецькахвиля+ #Ukrvideotravel #СергійКомісаров

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я