Україні генії не потрібні…

1
184

Талановитий, мудрий, визнаний світом – і абсолютно не потрібний рідній країні!.. Спитаєте : «Де таке може бути? Це ж – нісенітниця, абсурд, дурість…» Відповідаю : «Таке можливе в … Україні! Державі, де горе-правителі декларують захист і розвиток Культури лише на словах, а на практиці нічогісінько не роблять, аби нашою Культурою і її кращими представниками пишалися рідні громадяни…»

За прикладом далеко ходити не треба.   18 жовтня у столичному мистецькому просторі ARTAREA відбулося  відкриття виставки найвідомішого у світі українського художника Івана Марчука “Секрети геніальності”. Визнаний світовою спільнотою геній нашої Культури  із притаманною йому щиросердністю  сказав у мікрофон десяткам журналістів, запрошеним на цей велелюдний вернісаж : «Все, баста, хлопці і дівчата… Терпець увірвався.  Це моя ОСТАННЯ виставка для киян. Відчуваю себе остаточно ошуканим владою : те, що мені обіцяли екс-президенти України, «заманюючи»  свого часу до Києва з-за кордону,  не здійснилося. Мене елементарно ошукали, обдурили, використали… Отож, виставка “Секрети геніальності” – це мій гранд-фінал.»  

Завершуючи період виставкової відкритості на українських теренах, Іван Марчук презентував на цьому не надто веселому вернісаж більше 100 робіт, які раніше ніде  не експонувалися. Окрім живопису і графіки, цього разу поціновувачі мистецтва  побачили також і чудові пластичні твори, і першу digital-інсталяцію за мотивами робіт художника. Дуже шкода, що великий Майстер пензля залишається сам на сам із невирішеними життєвими проблемами – в тому числі і з побутовими. І це Людина, яка потрапила до першої сотні визнаних геніїв сучасності! Ганьба нашим можновладцям, якщо вони «розкидаються» на право і на ліво кращими вітчизняними живописцями, які є славою і гордістю нашої Культури.

Мінус одна бойова одиниця. Цього разу геніальний Іван Марчук. Цікаво –  хто далі?

#ІванМарчук #виставкаІванаМарчука  #виставкаСекретигеніальності #ARTAREA #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

1 коментар

  1. Запросіть на виставку пані Олену Зеленську. ….
    Та міністра культури…
    Організуйте медіа та прямий репортаж з виставки, щоб Вас побачили і почули меценати….
    Зробіть картину – подарунок президенту (чи принт) з надписом/побажанням від активних прихильників про бажання мати музей пана Івана Марчука. ….
    Активніше дійте…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я