Київська школа державного управління уклала перший меморандум з державною інституцією

0
90

Київська школа державного управління ім. Сергія Нижного уклала перший меморандум із державною інституцією – Національним агентством з питань запобігання корупції. НАЗК структурує становлення прозорої політики та доброчесного суспільства в Україні.
Це команда кваліфікованих, відданих своїй справі фахівців, яка формує антикорупційну політику держави.

Двопроєктний меморандум є основою для підготовки нових кадрів НАЗК спеціалістами Київської школи державного управління імені Сергія Нижного.

Також домовилися щодо проведення спецкурсу Джеймса Комі (колишнього директора ФБР, США) для державників та правоохоронців.

«Лише ефективна робота; жодної імітації; зміна суті, а не форми; відповідальність за якісний результат — це про нас», – стверджує Олександр Новіков, Голова НАЗК, що був призначений на посаду міжнародною комісією за відкритим конкурсом.

Амбітною ціллю організації Олександр Новіков вбачає побудову України, в якій громадяни обирають доброчесну стратегію поведінки як гарантію особистого успіху.

За словами директорки КШДУ Анни Міщенко – цей меморандум стає важливим не лише для школи державного управління, а для всієї України.
«Ми разом будемо створювати потужну команду, мета якої – боротись з причинами корупції, тоді як інші боряться вже з наслідками правопорушень» – додав Олександр Новіков.

«Завдяки якісним культурним змінам ми зможемо створити доброчесну суспільну систему, розбудовувати успішну країну разом».
«Якщо ви поділяєте наші ідеали та амбітні цілі, приєднуйтесь» – Олександр Новіков

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я