У Київському університеті інтелектуальної власності і права подвійне свято

0
74
Один з кращих столичних ВНЗ відзначає річницю від дня заснування та Міжнародний день студентів. З цієї нагоди Президент Київського університету інтелектуальної власності та права, д.ю.н., професор, академік Сергій Васильович Ківалов і ректор Університету, д.ю.н., професор Василь Іванович Фелик привітали студентів та науково-педагогічний колектив.
«Хочу згадити слова великої поетеси сучасності Ліни Костенко: «Ти лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть».. і Ви, наші студенти, обрали для себе такий Храм науки, де Вас оберігають, навчають і турбуються.. -зазначив у вітальному слові академік Сергій Ківалов.
«Щоденна наша праця для кожного з Вас, діти. Ми дбаємо про те, аби студентам університету було комфортно, а кожен день тут відкривав нові перспективи реалізації талантів» – додав ректор професор Василь Фелик.
За сумлінну працю, ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток Київського університету інтелектуальної власності та права Президентом Університету академіком Сергієм Васильовичем Ківаловим було нагороджено преміями та подяками науково-педагогічних працівників. З нагоди Міжнародного дня студентів подяки за сумлінне навчання, ініціативу, наполегливість також отримали студенти Університету та Фахового коледжу Університету. Музичні вітання лунали від Наталія Валевська
В цей день хочеться побажати усім натхнення на шляху розвитку вітчизняної науки і освіти, витривалості в роботі і навчанні, наполегливості у виконанні щоденних завдань. У важкі часи проявляються і гартуються кращі людські риси. Життя ставить умови, в яких бути сильними – наша єдина можливість бути. Тому і керівництво університету, і викладацький склад, і студенти сьогодні єдині як ніколи. Усім випала спільна честь працювати на майбутнє нашої країни, готувати її інтелектуальний фаховий потенціал, зміцнювати державу, працювати на результат, на спільну перемогу України!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я