Житомир : “Все – для нашої великої Перемоги!”

0
59

Маленькі художники та відомі митці з Житомирщини продають свої роботи на благодійному аукціоні, щоб допомогти військовим!

Минулого року в День Незалежності в  Житомирі  410 дітей намалювали найбільшу картину про Україну, встановивши Національний рекорд. 50 полотен з окремими сюжетами композиційно об’єдналися в одну картину 1,44 м заввишки та 60,12 см завдовжки з найбільшою кількістю символів України, яких там 277.

Цьогоріч Житомирська міська рада та управління культури міської ради вирішили провести благодійний аукціон «Україна очима дітей», на якому буде виставлено  всі 50 картин, кожна з яких минулого року увійшла у велике полотно. Благодійний аукціон  присвячено бійцям 95-ої окремої десантно-штурмової бригади, що базується в м. Житомир. Ці мужні десантники, ще навесні 2014 року, у числі перших були підняті для відбиття російської агресії, і до сьогоднішного дня 95-та бригада здійснює потужний опір задля нашої Перемоги.

Приєднатися до аукціону  виявили бажання відомі як в нашій державі, так і країнах Європи митці, роботи яких знаходяться в музейних галереях та приватних колекціях поціновувачів живопису, члени НСХУ – заслужений художник України Юрій Дубінін та художник Сергій Носок.

А 71-річний різьбяр по дереву Валерій Перетятко особисто завітав до управління культури і  вручив свою роботу для участі в аукціоні зі словами: «Дуже хочу допомогти нашим воїнам!».

На аукціоні також будуть представлені  патріотичні бокси із підписом Валерія Залужного та секретні лоти.

Благодійний аукціон «Україна очима дітей» відбудеться 14 жовтня о 14:00 в Домі української культури м. Житомир.

Аукціон проводить відомий теле- та радіоведучий, шоумен Володимир Андрієвський.

100% виручених коштів будуть переказані на потреби 95-ої окремої десантно-штурмової бригади.

Ознайомитися з усіма лотами аукціону «Україна очима дітей»  можна за посиланням: https://drive.google.com/…/1owDP17jSyY69FGy81oJutG…/view

Всі охочі можуть взяти участь у благодійному аукціоні, пройшовши реєстрацію: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf0pnkw7JKgDt…/viewform

Приєднуйтеся! Разом до Перемоги!

Інформація та фото  – Управління культури Житомирської міської ради

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я