Персональну виставку Андрія Серебрякова “НАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ” відкрито!

0
5941

Вітаю вас, нескорені! Сьогодні – 156 (!!!) день повномасштабної війни рф проти нашої держави… Не знаю хто як, із ким саме і де саме, але День української державності особисто я відзначив у колі справжніх патріотів, які ведуть безкомпромісну боротьбу із рашистськими загарбниками на мистецьких барикадах.

     

Одним із таких людей є мій побратим по безмежному цеху сучасного образотворчого Мистецтва, талановитий художник – баталіст Андрій Серебряков. До Дня української державності мій друг підготувався як ніхто інший. Адже 28 липня у стінах київського Центру художньої та технічної творчості “Печерськ” (колишній будинок Культури заводу “Арсенал”) було відкрито персональну виставку Андрія Серебрякова “НАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ”.

         

Як на мене, вона є просто супер актуальною. Адже кожна картина талановитого митця, яку ми побачили на цьому чудово підготовленому вернісажі – це справжній постріл із мистецької гармати у бік підступних орків, які протягом століть намагалися уярмити волелюбний український народ, поставивши нас на коліна. Нічого із цих “руськіх хотєлок”, як показала практика, не вийшло – не такими є героїчні українські воїни, не такою є наша волелюбна нація!

           

Портрети славних пращурів нинішніх героїчних солдатів та офіцерів Збройних Сил України мій друг Андрій Серебряков написав просто бездоганно : сильні, мужні, нескорені, із вогнем Прометея в очах… Такі не здаються.Ніколи! І такі диво – воїни б”ються із сволотою до останнього удару серця. Не менше вражають батальні сцени, майстерно написані живописцем Андрієм Серебряковим …

       

Я не знаю, хто ще із сучасних українських художників так детально працює над кожним штрихом на своїх картинах, коли йдеться про історичний живопис. Браво, Андрію! На першій Міжнародній колектиній виставці “Повертайся живим! ” у травні цього року була представлена лише одна його батальна робота.

       

А тут, у Центрі художньої та технічної творчості “Печерськ” , – із десяток мистецьких шедеврів. Дякуємо, друже, за чудовий подарунок до Дня дня української державності! Це саме те, що треба, аби ми із потроєною енергією били огидних ворогів на всіх фронтах. І, в тому числі, й на фронтах Мистецтва та Культури…

           

 

Виставка Андрія Серебрякова триватиме до 14 серпня. Це саме той випадок коли я, побачивши дивовижні роботи Майстра, можу із легким серцем сказати : “Був сам – раджу і вам! ” Адже це – справжнє! Слава Україні! Слава Мистецтву! Слава Збройним Силам України!

       

Віримо у нашу спільну Перемогу і кожен – на своєму робочому місці, як Андрій Серебряков – добрими справами щодня наближаємо її щасливу довгождану мить!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проєкту  «ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!»

Фото – автора

#Мистецтво #Творчість #ЗСУ #НСХУ #АндрійСеребряков #ТворчістьАндріяСеребрякова #виставкаНаціяНескорених #НаціяНескорених #Повертайсяживим #СергійКомісаров #Укрпресінфо #Україна #Перемога #ВірювПеремогу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я