Творчий доробок художника Сергія Григор”єва до Міжнародної виставки «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!»

0
223
Наша Культура – то наша зброя! І нас тут не двоє і не троє! Нас тут – тисячі! Отож, переконаний : наш Культурний фронт на дасть ворогам зі Сходу знищити ментальність співвітчизників. Отож, і далі будемо берегти, як зіницю ока, сучасне українське Мистецтво у часи лихоліття.
На ранок  66 дня війни із  великою радістю доповідаю : до Міжнародного арт-проекту  «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ», який ми разом із мистецтвознавцем Наталією Бондаренко оприлюднили 19 квітня  цього року з кожним днем приєднуються все нові й нові митці. Один із них – мій друг, відомий український майстер акварелі  Сергій Григор”єв.

Ось що написав мені шановний тезка, із яким ми свого часу організували та провели із десяток резонансних виставок,  у приват Фесбуку кілька днів тому :«Надсилаю тобі, Сергіє, для участі в колективній виставці «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» чотири моїх роботи:

  1. «У вогні війни від Харкова до Львова. Єдиний біль єдина боротьба», акварель, 40×30см;
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  1. «Проліски. Україна», акварель, 38×56 см;
  2. «Барвінок цвів і зеленів…», акварель, 56×76 см;

  1. «Незламні. Україна/Unbreakables.Ukraine», акварель 56×38 cм, 2022

Я,  Григор’єв Сергій Євгенович, художник. Народився у місті Богодухів Харківськоїобласті 07.05.1959. Мешкаю в Києві. Працюю в техніці акварельного живопису, переважно в жанрі реалізм. Переконаний, в тому, що якщо кожен день не ділитися з людьминавколишньою красою, то наш світ неминуче перетворитися на злісне безглуздя.Докладніше про мої роботи можна дізнатися на моєму сайті http://grigoriev.com.ua/

Погоджуюсь із тобою, друже мій! Так, краса і лише краса врятує світ. Навіть тоді, коли нашу Батьківщину намагаються завоювати дурноголові ординці, які ніколи не зрозуміють : у чому суть Мистецтва, чому його варто зберігати і примножувати, а не різати під корінь у режимі «вогнем і мечем». Дякую тобі, мій дорогий побратиме по безмежному цеху сучасного образотворчого Мистецтва, за те, що практично миттєво долучився до гурту Міжнародного арт-проекту  «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Твої чудові роботи на всі сто відсотків відповідають нашому творчому задуму. «Чи повинно мистецтво бути зрозумілим? Так, але лише для тих, кому воно адресоване», – зазначив свого часу Станіслав Єжи Лец. Саме на таку аудиторію – спільноту мислячих інтелігентних людей – патріотів – і розрахований наш проект, який, дякувати Богові, щодня набирає  шалених обертів!

Адже справжній  патріотизм – особливо в умовах війни –  це громадянське почуття, змістом якого є любов до Батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури, особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, історії, традицій, готовність діяти в інтересах Вітчизни та постати на її захист у разі необхідності.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дякую вам, дорогі мої друзі – художники, яким не байдужа доля нашого образотворчого Мистетва у лиху годину випробування кожного із нас на громадянську мужність. Долучайтеся – якщо вам є що сказати – до реалізації Міжнародного арт – проекту «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» Про його витоки, шановні друзі – художники, читайте за посиланням у Міжнародному інформаційному агентстві УКРПРЕС-ІНФО https://ukrpres.info/2022/04/19/%d1%83-%d0%b2%d0%b8%d1%82%d0%be%d0%ba%d1%96%d0%b2-%d0%bc%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b5%d1%86%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b5%d0%ba%d1%82%d1%83-%d0%bf%d0%be%d0%b2%d0%b5%d1%80/

Із великим нетерпінням чекаємо на нові роботи – картини, гравюри, плакати та скульптури… Все буде Україна, дорогі митці! Слава ЗСУ! Слава Україні! Слава Мистецтву! Віримо у нашу велику Перемогу і кожен – в тому числі, і на культурному фронті – добрими справами своїми наближаємо її щасливу мить!

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАЖАЮЧИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ :

Шановні друзі! Запрошую всіх українських та закордонних художників долучатися доМіжнародного арт-проекту “Повертайся живим!”, започаткуваного під час війни. Варто, дорогі мої друзі – митці!Адже Перемога кується не лише на передовій, а й в тилу. В тому числі, і на Культурному фронті…

Участь у митецькому проекті “Повертайся живим!» – безкоштовна. Всі роботи, які демонструватимуться на підсумковій  колективній виставці, запланованій на найближчу перспективу,  повертаються їхнім авторам. Принти цих картин організатори Міжнародного арт-проекту «Повертайся живим!» повезуть на фронт, аби показати цю пересувну  виставку солдатам та офіцерам Збройних Сил України. Також принти робіт побачать поранені військовослужбовці, які проходитимуть курс лікування у шпиталях.Маємо домовленність із низкою мистецьких організацій  країн Європи щодо проведення міжнародних виставок на їхніх теренах.

За підсумками вернісажу буде видано каталог.Фото та стандартний опис картин (автор, матеріал, розміри та рік створення) надсилайте мені у приват Фейсбуку або на електронну адресу за адресою : komsv@ukr.netПодробиці про наш проект читайте у мене на сторінці в Фейсбуці. Щодня розповідаю про творчість митців, які вже надіслали на розгляд журі конкурсу фотографії своїх робіт та пройшли відбір.Наш вернісаж – не за горами. Точну дату та місце його проведення повідомлю додатково кожному із  учасників.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту  «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!»

Фото із приватного архіву Сергія Григор”єва

 #Повернисьживим #проектПовернисьживим  #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine   #ЗСУ  #Перемога #ХудожникСергійГригор_єв #творчістьСергіяГригор_єва

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я