НСХУ допомагає у реалізації Міжнародного арт – проекту «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!»

0
170

Добрий ранок, нескорені! Сьогодні – 64 день війни. Я – в Києві…Звіряємо наші мистецькі «командирські годинники»… Відстають чи поспішають? Ні, все нормально. Все – секунда у секунду. Отож, рухаємося вперед і лише вперед – згідно узгодженого графіку, без відставання…

Разом із співорганізатором Міжнародного арт – проекту  «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» українським  мистецтвознавцем Наталією Бондаренко завітали у гості до відповідального секретаря Національної Спілки художників України Ганни Ярової.

Прийшли не лише свіжою паскою поласувати, а й поговорити про шляхи реалізації нашого задуму. Цього дня Ганна буквально фонтанувала цікавими творчими ідеями : це саме вона запропонувала залучити до реалізації арт – проекту  «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» дружин акредитованих у Києві Послів закордонних держав, керівників мерії Києва, а також відомих європейських художників… Отож, у найближчій перспективі «вимальовується» досить цікава виставка. Потужна. Багатовекторна. Яскрава.

Можу про це говорити вже нині, адже  чимало талановитих художників із усіх регіонів України долучилося до реалізації нашої ідеї. Надсилають свої роботи на розгляд журі також і відомі закордонні митці. Так що пересувну виставку «ЗАЛИШАЙСЯ ЖИВИМ!» ми найближчим часом «відкатаємо» не лише на передовій, де її з нетерпінням чекають воїни Збройних Сил України, не лише у шпиталях, де наші солдати та офіцери  проходять реабілітацію, а й у виставкових залах провідних столиць Європи, керівники яких два місяці тому дали «добро» на розміщення тут українських біженців. Приємно, що із кожним днем проект  «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» набирає все нових і нових обертів…

Дякуємо керівникам  НСХУ, що почули і зрозуміли нас та активно підтримали  нашу ініціативу! Дякуємо художникам, що вже надіслали на розгляд журі близько ста робіт. Відбір творів сучасного образотворчого Мистецтва триває. Отож, чекаємо і ваших пропозицій, шановні живописці, графіки та скульптори! Надсилайте фото своїх картин у приват Фейсбуку або на електронну пошту за адресою : komsv@ukr.net  Відповім усім!

PS: Міжнародний арт – проект  «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ гуртує навколо себе справжніх патріотів, людей, які без зайвих пояснень добре розуміють сенс слів : « БЕЗ БАТЬКІВЩИНИ НЕМАЄ ЛЮДИНИ». 

Адже справжній  патріотизм – це громадянське почуття, змістом якого є любов до Батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури, особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, історії, традицій, готовність діяти в інтересах Вітчизни та постати на її захист у разі необхідності.

Все буде Україна, дорогі митці! Слава ЗСУ! Слава Україні! Слава Мистецтву! Віримо у нашу велику Перемогу і кожен – в тому числі, і на культурному фронті – добрими справами своїми наближаємо її щасливу мить!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

 

 #Повернисьживим #арт_проектПовернисьживим  #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine   #ЗСУ  #Перемога #ГанняЯрова  #ЮронШевченко  #ЗСУ #ЗбройніСилиУкраїни

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я