Роботи учасника Міжнародного арт – проекту «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ» Макса Бєлінські

0
178

Добрий день! Я в Україні. Сьогодні – 62 день війни українського народу проти російських окупантів за свою Свободу та Незалежність. Із великою радістю інформую, що Міжнародний арт – проект «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ», який ми разом із мистецтвознавцем Наталією Бондаренко започаткували лише тиждень тому, набирає обертів.

«З радістю готовий прийняти участь у вашому проекті  і надсилаю Вам посилання із двома моїми картинами на цю тематику. Вся інформація про картини  – у назвах файлів. Також надсилаю Вам файл з моєю біографією, якщо знадобиться. Дякую!» – написав мені на електронну пошту талановитий львівський художник Макс Бєлінські. Його роботи “Московський Кремль. Вид зверху”. 2022р. олія, полотно. 95х75 см. та “Кораблік іде на йух”. 2022 р. олія, брезент. 90х55 см. на всі сто відсотків відповідать критеріям нашого проекту.

Дякуємо, Максе, що активно відгукнулися на нашу пропозицію і вирішили разом із іншими митцями  взяти участь у реалізації нашого творчого задуму! А ось – інформація безпосередньо про самого автора. Макс Бєлінські народився у Львові 5 липня 1985 року. Ще у ранньому дитинстві в хлопця виявився потяг до малювання. Помітивши це, батьки віддають його у художню школу. Після закінчення середньої школи Макс певний час мешкав з батьками в Італії, що, в свою чергу, залишило глибокий відбиток у його художніх поглядах.

Повернувшись з-за кордону вступив у Львівську Академію Мистецтв. Ще через декілька років виїхав жити у Прагу, де виставлявся та співпрацював з арт-галереєю «Benoni». Виїхавши з Чехії, художник знов оселяється в улюбленій Італії, де працює з акварельною графікою у Флоренції, Кампобассо та Римі.

У вересні 2013 року у Берліні, в легендарному “Postbahnhof” була проведена міжнародна виставка мистецтв “B.AGL”. Чи не найбільшу цікавість публіки викликали роботи молодого львівського художника Макса Бєлінські. На стенді українського майстра була представлена серія реалістичних картин, створених на основі вражень та роздумів тих років, які він провів у Італії.

“Павутиння львівських вуличок і тихі дворики італійських передмість, гірські серпантини Італії і лабіринти вимощених львівських провулків, узбережжя Середземного моря та пагорби Галичини. Все настільки інакше, наскільки і споріднене. Західна Україна та Італія – вони нібито зв’язані рідною братською несхожістю. В де-яку мить починаєш відчувати це настільки гостро, що хочеться кричати всім навколо: “Чому ж ви не помічаєте того, що настільки очевидно мені!?”, – так розповідає Макс про свої роботи.


Посилання на Facebook та Instagram – https://www.facebook.com/massimobelinsky/
https://www.instagram.com/maks.belinsky.

Дякуємо за участь у нашому проекті, Максе! Ваші неординарні роботи «Московський Кремль. Вид зверху» та «Кораблік іде на йух»  викликали великий інтерес у членів журі міжнародного арт – проекту  «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ». Разом із картинами інших українських та закордонних  художників вони знайдуть    гідне місце у експозиції виставки.

Все буде Україна, дорогі митці! Слава ЗСУ! Слава Україні! Слава Мистецтву! Віримо у нашу велику Перемогу і кожен – в тому числі, і на культурному фронті – добрими справами своїми наближаємо її щасливу мить!

PS : Від імені організаторів нашого мистецького проекту звертаюся  до всіх живописців, графіків та скульпторів, які є представниками нашої великої Фейсбук – спільноти : «Дорогі наші митці! Де б ви сьогодні не перебували, якомога активніше долучайтеся до реалізації нашого творчого задуму у практичній площині. Міжнародний арт – проект  «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ гуртує навколо себе справжніх патріотів, людей, які без зайвих пояснень добре розуміють сенс слів : « БЕЗ БАТЬКІВЩИНИ НЕМАЄ ЛЮДИНИ». 

Адже справжній  патріотизм – це громадянське почуття, змістом якого є любов до Батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури, особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, історії, традицій, готовність діяти в інтересах Вітчизни та постати на її захист у разі необхідності.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

#Повернисьживим #арт_проектПовернисьживим  #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine   #ЗСУ  #Перемога #МаксБєлінські #МосковськийКремль_Видзверху  #Кораблікіденайух  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я