Транспорт Києва : крига скресла!

0
203
«Жити стало краще, жити стало веселіше…» Друзі, це не лише пряма цитата із виступу одного з апологетів так званого «русского мира», який, щоправда, помер у далекому від нас 1953 році. Ці слова є констатацією факту, що киянам, які залишилися у прифронтовій столиці і нікуди із неї виїжджати не збираються, на ранок 41 (!!!) дня Вітчизняної війни стало трохи легше дихати – коли йдеться про роботу столичного транспорту.
Цю інформацію мені на хвості принесла синичка, яку я сфотографував на Оболонській набережній… Шуткую, звичайно. Просто у цей самий час я гортав стрічку новин КМДА і побачив цю архі важливу для кожного із нас інформацію. Так ось, відсьогодні кожному із киян та гостей нашої чудової столиці із пункту А до пункту Б можна буде дістатися набагато легше, ніж буквально вчора. Крига скресла, пані та панове! Транспорт Києва крок за кроком виходить на ДО воєнний рівень. Чому ми дуже і дуже раді. Адже засиділися по своїх кутках у віддалених один від одного «спальних» районах, працюючи у дистанційному режимі, вже давно набридло… А відтепер маємо можливість – з допомогою автобусів, трамваїв та метро – відвідати друзів та близьких, приїхати на роботу, дістатися до віддалених аптек, базарів, магазинів…Зверніть увагу : рух тролейбусних маршрутів тимчасово не здійснюється! Одним словом, як мовиться, респект та «уважуха» вам, шановні керівники КМДА. Нарешті почули жителів прифронтової столиці і пішли нам назустріч.
А ОСЬ ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТА СТОЛИЦІ.
Переконаний : вона є важливою для кожного із нас. Отож, друзі, маємо ще одну Перемогу – цього разу на транспортному фронті! Дякуємо за це керівникам мерії та працівникам транспортних підприємств. Великий плюс кожному із них у карму… Є транспорт – є життя. Більше оптимізму, кияни. Воістину : «Жити стало краще, жити стало веселіше!»
У столиці працює наземний громадський транспорт (актуальний перелік маршрутів станом на 4 квітня) Транспорт курсує з 08:00 до 19:00.
Автобусні маршрути, у які внесені зміни: № 21 – через залізничну ст. «Зеніт» проспектом Бандери без заїзду до ст. м. «Почайна» № 21-К – від вул. Милославської до просп. Маяковського № 22 – від вул. Медової Південним мостом до вул. Тростянецька № 24 – від вул. Лаврської до ст. м. «Арсенальна» № 32 – від ст. м. «Нивки» до пл. Шевченка без заїзду на вул. Кондратюка та просп. Рокоссовского № 47 – від ст. м. «Нивки» до вул. Стеценка № 51 – від ст. м. «Червоний Хутір» до мосту Патона № 55 – від Дарницької площі до мосту Патона № 57 – від ст. м. «Академмістечко» до Національного музею народної архітектури та побуту України № 59 – від житлового масиву Райдужний (вул. Вершигори) до залізничної платформи Троєщина № 61 – від вул. Милославської до залізничної платформи Троєщина № 62 – від Ботанічного саду до ст. м. «Арсенальна» № 69 – від Палацу спорту до вул. Литвиненко-Вольгемут через вул. Потапова № 73 – вул. Милославської до вул. Каштанової № 90 – від вул. Туполєва до вул. Симиренка № 91 – вул. Анни Ахматової – Південний міст – ст. м. «Голосіївська» № 97 – від ст. м. «Святошин» до Ринку через вул. Булаховського – вул. Лісорубну (без заїзду до з/п) № 99 – від ст. м. «Мінська» до пл. Шевченка без заїзду на вул. Кондратюка та просп. Рокоссовского № 101 – через залізничну ст. «Зеніт» проспектом Бандери без заїзду до ст. м. «Почайна» № 101-К – від вул. Милославської до просп. Маяковського № 103 – від вул. Світлицького до ст. м. «Академмістечко» через пл. Марченка № 104 – від ст. м. «Харківська» до житлового масиву Бортничі № 114 – від вул. Милославської до Дарницької площі №114-К – від вул. Милославської до ж. м. «Райдужний» № 115 – від вул. Заслонова до моста Патона № 118 – від Політехнічного інституту до моста Патона Рух автобусних маршрутів №№ 1, 5, 9, 10, 11, 12, 19, 30, 36, 39, 64, 65, 76, 77, 88, 97-К, 100 тимчасово не здійснюється. Інші маршрути працюють за постійними схемами. Інтервал руху автобусів становить близько 30 хвилин.
Тролейбусні маршрути.
Рух тролейбусних маршрутів тимчасово не здійснюється.
Трамвайні маршрути організовано за постійними схемами: № 3 – від ст. «Ромена Роллана« до ст. «Старовокзальна« (інтервал руху 25 хвилин) №№ 2, 8-К, 22-К, 29-К, 33-А (інтервал руху 15-20 хвилин) Також організоване трамвайне сполучення на ділянці «Подільське ТРЕД – Контрактова площа».
Рух інших маршрутів тимчасово не здійснюється. Звертаємо увагу, у роботу маршрутів громадського транспорту можуть бути внесені інші оперативні зміни.
Сьогодні запрацював пересадочний вузол «Площа Льва Толстого» – «Палац спорту».
Завтра, 6 квітня, метрополітен розпочне свою роботу на одну годину раніше, тобто з 07:30 до 19:00
Рух поїздів буде здійснюватися по:
🔴Червоній лінії від ст. “Шулявська” до ст. “Театральна”
🔵Синій лінії – від ст. “Героїв Дніпра” до ст. “Теремки”
🟢Зеленій лінії від станції “Сирець” до станції “Видубичі”, а також від станції “Видубичі” до станції “Червоний хутір”
🔁Робота пересадочних вузлів:
«Золоті ворота» – «Театральна»
«Площа Льва Толстого» – «Палац спорту»
⚠️Без зупинки поїзди прослідують станції:
“Майдан Незалежності”.
“Кловська”
Середній інтервал по лініях складає орієнтовно 1 годину.
Графік роботи може оперативно змінюватися за необхідності.
Важливо! Метрополітен для перевезень пасажирів працює з 08:30 до 19:00, а починаючи з 6 квітня з 07:30 до 19:00. Підземні станції метро цілодобово приймають людей як укриття.
Слава Україні! Вірю у нашу Перемогу!
Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я