Картини художника Анатолія Буртового на виставці “КОЛИ ГОВОРЯТЬ ГАРМАТИ-МУЗИ НЕ МОВЧАТЬ”

0
223
Доброго ранку, друзі! Я у Києві. Гарна новина прилетіла до столиці зі Львову ранком 38 дня Вітчизняної війни : 1 квітня у ART GALLERY OF MADAM PALMGREN відкрилась колективна виставка українських живописців “КОЛИ ГОВОРЯТЬ ГАРМАТИ-МУЗИ НЕ МОВЧАТЬ”.

       

На ній представлені роботи тридцяти відомих українських митців з різних куточків України, які вимушено опинитися у місті Лева. Війна, розв’язана підступним путіним та його поплічниками, спонукала митців залишити свої рідні домівки та переїхати до столиці Західної України…

           

На виставці (серед картин інших її учасників) представлені також і п”ять робіт мого друга – Заслуженого художника України Анатолій Буртовий .

         

Ми постійно передзвонюємося із моїм бойовим побратимом по безмежному цеху сучасного образотворчого Мистецтва, тому я із великим задоволенням контстатую : Анатолій – у чудовому творчому тонусі! Переїхавши місяць тому до міста Лева, він жодного дня не сидів без діла.

           

Разом із моїм другом у цьому гостинному місті перебуває також і його дружина та Муза – відома українська актриса Светлана Князева.Хочу привітати Анатолія Бyртового та його колег-живописців із чудовим вернісажем у львівській Art gallery of madam Palmgren.

             

А ще – подякувати кожного із них за те, що кошти від реалізації представних на виставці картин вони перекажуть на спеціальний рахунок – для воїнів Збройних Сил України. Молодці, живописці : все для фронту – все для Перемоги!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото Світлани Князєвої та Анатолія Буртового 

#Війна #Вітчизнянавійна #Живопис #Мистецтво #ХудожникАнатолійБуртовий #ВиставкаКолиговорятьгарматимузинемовчать #ArtgalleryofmadamPalmgren #НСЗУ #ЗСУ #СергійКомісаров #Укрпресінфо

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я