Війна і кохання…

0
260

Добрий ранок! Я з України… А конкретно – із мого рідного Дніпра, де довелося побувати у терміновому одноденному журналістському відрядженні.

                     

Велику публікацію за підсумками перебування у цьому регіоні, яку я готую для Міжнародного інформаційного агентства Укрпрес-Инфо, видам на гора найближчим часом.
                         
А зараз хочу поділитися своїми свіжими враженнями про війну і… кохання. Вірніше, про те, як цю вічну філософську тему тлумачать місцеві художники.
                           
На центральному проспекті Дніпра (імені Яворницького) побачив декілька цікавих, як на мене, графічних робіт. Вони спонукають замислитися : що таке війна і чим конкретно можуть допомогти нашим воїнам-визволителям їхні другі половинки?..
                             
Ті, що залишилися в Україні і виборюють разом із чоловіками Перемогу. Уважно прочитайте написи на інформаційних банерах і ви, друзі… Як мінімум, це піднімає настрій і бойовий дух усім нам. А ще дарує Віру у те, що справже незрадливе і вірне кохання між Жінкою і Чоловіком існує! І що війна лише цементує його.
                             
Бо і дружині, і чоловікові є що захищати…Сьогодні – 25 – й день Вітчизняної війни за нашу Свободу та Незалежність…Слава Мистецтву! Слава Україні!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

Фото автора

#війна #війнавУкраїні #Вітчизнянавійна #Мистецтва #СучаснеМисткцтво #Живопис #плакатипровійну #СергійКомісаров #СлаваУкраїні #Укрпресінфо #Україна #ЯлюблюУкраїну #Дніпро #ЯлюблюДніпро #Перемога #Війнаікохання #ЗСУ #мистецтвоплакату

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я