Фільм, фільм, фільм! І – дуже своєчасно!

0
315

«Ще не вмерла Україна, якщо ми гуляєм так!..» У вечір оголошення в Україні «надзвичайного стану» в столичному кінотеатрі “Оскар” відбувся  прес – показ довгоочікуваної української … кінокомедії “Велика прогулянка. Шампури до гори!” Сміємося, браття і сестри! Сміємося і не здаємося! Не такий у нас, українців, характер!

     

“Велика Прогулянка” — перший спільний кінотеатральний проєкт FILM.UA та телеканалу “Україна”. Сюжет комедії розгортається навколо двох абсолютно різних сімей: працівників культури Драгоманових та районних бізнесменів Наливайченків. Теплими весняними вихідними вони вирішують традиційно вибратися «на шашлики» — доля зводить їх на одній галявині, котру кожна з сімей вважає «своєю».

        

Між ними розпалюється суперечка, яка переростає у гротескну «війну» за місце під мангал. Несподівано з’являється і третій претендент — утікач-корупціонер, що сховав свої гроші на цій же галявині та бере молодших дітей наших сімей у заручники — він вимагає повернути гроші, які зникли зі схованки.

         Хитрощі, підстави та протистояння, пригоди, несподівані гості та шалені гроші, різні погляди не тільки на рецепт маринаду до шашлику, а й на «як правильно жити». Ця історія про те, якими б різними ми не були і як би не сварились, та перед обличчям спільної загрози ми завжди — єдина потужна сила.

            

Режисер фільму — Олег Зборовський.
Автори сценарію — Артур Лерман, Вячеслав Островцев, Гарік Бірча.
Продюсери фільму — Ірина Костюк, Вікторія Корогод, Надія Коротушка, Наталя Стрибук.

       

У ролях: Юрій Ткач, Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Ірина Гатун, Михайло Жонін, Олексій Завгородній/Позитив, Ілля Паладін, Марго Крупіна-Біньковська, Вероніка Лук’яненко, Алекс Березовський, Валерій Швець, Владислав Писаренко.

Зіркові камео: VERKA SERDUCHKA, мама & band, Андрій Пятов, Євген Коноплянка.

Фільм створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Інформація – організаторів події

Фото – Сергій Комісаров, Міжнародне інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО

#Україна #кіно #кінотеатрОскар #кінокомедіяВеликапрогулянка #Великапрогулянка #Укрпресинфо #СергійКомісаров

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я