Байден закликав громадян США “негайно покинути Україну”

0
120

Байден закликав громадян США “негайно покинути Україну”

“Американські громадяни мають виїхати зараз”, – сказав він в інтерв’ю NBC News.  Показово, що раніше від США звучала рекомендація американським громадянам  задуматися про від’їзд”.

Крім того, Байден заявив, що не спрямовуватиме в Україну свої війська у разі вторгнення, оскільки це “може стати приводом для розв’язання світової війни”.

Ще декілька днів тому з’явилися дані американської розвідки,в яких йшлося про нарощування росією військових сил на кордоні України. Але також американська розвідка повідомляла про те, що дата вторгнення Росії в Україну їм не відома.

Чи свідчать термінові повідомлення Байдена про те, що Америка вже має чітке уявлення про час та дату вторгнення Росії в Україну,або навмисно нагнітає обстановку навколо Російського вторгнення ,тому що боїться не впоратися у момент реальної загрози і панікує заздалегідь?

Дуже співзвучним словам Байдена стало сьогоднішнє повідоменням Генерального секретаря НАТО,Столтенберга.

Генсек НАТО підтвердив у своїх повідомленнях дані американської розвідки про те, що Росія продовжує зосереджувати значну кількість військових підрозділів довкола українських кордонів. Останні маневри російської армії, за його словами, не свідчать на користь намірів щодо зниження напруги в регіоні.

А також додав, що в Росії, крім повномасштабного вторгнення до України, розглядають сценарії дестабілізації країни зсередини, повалення української влади та кібератак.

І наприкінці висловив ту ж саму думку,що і Байден у своєму дипломатичному повідомленні. Генсек НАТО зазначив, що ризик повномасштабної війни в Європі зараз дуже великий.

Проте, Столтенберг наголосив на тому, що в Альянсу немає визначених і чітких даних стосовно можливої дати російського нападу.

Ми будемо і надалі слідкувати за інтонаціями нових повідомлень лідерів США та НАТО.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я