“Ризик нового військового вторгнення Росії в Україну підвищуються”- на цьому наголосив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

0
117

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що ризик нового військового вторгнення Росії в Україну підвищується. Про це він сказав в ефірі CNN.

“Немає визначеності, але що ми бачимо, так це триваюче військове нарощування, все більше і більше сил, військові госпіталі і логістику. Тому час на попередження зменшується, а ризик атаки зростає. І ми також бачимо загрозливу риторику з боку Росії, яка говорить про те, що якщо ми не погодимось на їхні вимоги, буде те, що вони називають військово-технічними наслідками. І ми маємо історію використання Росією сили проти України”, – сказав Столтенберг.

Коли Столтенберга спитали, чи погоджується НАТО з оцінками президента Франції Еммануеля Макрона, який стверджував, що йому вдалось переконати російського лідера Владіміра Путіна не йти на ескалацію, Столтенберг відповів: “Ще зарано говорити, чи російська сторона дійсно хоче сісти за стіл переговорів. Ми готові сісти за стіл переговорів, ми готові вислухати їхні побоювання”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я