За крок до олімпійских нагород.

0
141

Напередодні Зимових Олімпійських ігор 2022 року на території Торговельно-Промислової Палати України відбувся захід присвячений спортивній співпраці між Китаєм та Україною.

На заході організованим спільно посольством КНР в Україні, НОК України, а також національним комітетом спорту інвалідів України та Українською асоціацією сприяння розвитку промисловості

Відвідувачі змогли ознайомитися з тим, як господарі Олімпіади підготувалися до прийому спортсменів. Представники Китаю розповіли про досягнення в розвитку протягом короткого часу  інфраструктури для прийому  учасників та гостей Олімпіади-2022

Посол Китаю в Україні Фань Сяньжун наголосив, що Олімпійські ігри проходять під девізом «Разом заради спільного майбутнього»відображає внесок майбутніх Ігор в олімпійський рух, а також внесок Пекіна як перше місто в якому пройдуть зимові, літні Олімпійські та Параолімпійські ігри.

Учасники заходу висловили побажання перемог нашим спортсменам, а також подякували господарям Олімпійських ігор-2022 за співпрацю у розвитку спорту та взаємовідносин між Україною та Китаєм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я