Круглий стіл «Адміністративно-територіальний устрій: нові реалії та нові правила»

0
136

20 вересня Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Міністерством розвитку громад та територій України 20 вересня 2021 року провів круглий стіл «Адміністративно-територіальний устрій: нові реалії та нові правила».

Під час засідання круглого столу за участі народних депутатів України, представників центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, експертів, представників міжнародних організацій відбулася  презентація проекту Закону України про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою України (реєстр. № 4664). Також учасники дискусії  обговорили проблемні питаня адміністративно-територіального устрою України та шляхи їх законодавчого врегулювання.

Круглий стіл відбувся за сприяння та підтримки Проекту (USAID) «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («Говерла») та Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

Інформація https://decentralization.gov.ua/news

Фото – Сергія Комісарова, Інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я