Захист бізнесу – справа серйозна…

0
99

Які стратегії захисту та відновлення після атак програм-вимагачів є найбільш ефективними? Цю актуальну тему обговорювали досвідчені професіонали у галузі кібербезпеки, власники бізнесів та ІТ директори компаній під час зустрічі із журналістами, яка відбулася у 21 жовтня в Освіторія Хаб (м. Київ). Захід ініціювали та провели фахівці Klik Ukraine спільно з партнером – компанією Nakivo, яка розробляє та постачає рішення для захисту даних NAKIVO Backup & Replication.

               

Проблема протистояння кібератакам сьогодні набула особливої гостроти в глобальному масштабі. Статистика свідчить, що протягом періоду пандемії кількість кіберзлочинів у світі зросла на 600%. Середній розмір викупу, сплачений хакерам власниками бізнесів за відновлення доступу до даних та ІТ інфраструктури в 2020 році, становив $111,605 млн.Експерти з кібербезпеки прогнозують, що програми-вимагачі в 2022 році продовжать утримувати лідерство в «анти-рейтингу» загроз для компаній та організацій.

               

«Я багато спілкуюся з власниками бізнесів, – ділиться досвідом Артур Ольшанський, СЕО Klik Solutions Holding. – Вони працюють у різних галузях, але їх усіх непокоїть спільна проблема: як захистити свої дані та вберегти ІТ інфраструктуру від атак кіберзлочинців. Саме тому, у Klik ми фокусуємося, перш за все, на наданні найвищого рівня кіберзахисту для наших клієнтів. У цьому допомагає партнерство з розробниками провідних рішень у галузі кібербезпеки, зокрема, з компанією Nakivo».

Сучасне, автоматизоване, універсальне рішення для захисту даних Nakivo Backup&Replication обирають понад 18 000 компаній у всьому світі. Продукт легко встановлюється на будь-яку платформу та працює у фізичних, віртуальних і хмарних середовищах, забезпечуючи надійний захист даних за доступною ціною.

 

             

«Основні конкурентні переваги нашого рішення – це легка інсталяція, миттєве аварійне відновлення даних, можливість повної автоматизації усіх процесів резервного копіювання та доступна ціна, – розповідає Юрій Григор’єв, директор з продажів та розвитку бизнесу, NAKIVO. – Завдяки тому, що відновлення даних включено в ціну будь-якого пакету NAKIVO Backup & Replication, наше рішення значно дешевше аналогів. Це надзвичайно важливо для власників малих та середніх бізнесів, які шукають надійний кіберзахист за доступною ціною».

               

Нагадаємо, що жовтень у всьому світі визнано місяцем підвищення обізнаності про правила кібербезпеки та загрози сучасного цифрового світу. А отже, варто ще раз звернути увагу на надійність захисту вашої ІТ інфраструктури. Пам’ятайте, що дані сьогодні є найціннішим активом будь-якого бізнесу, а тому їх безпека – це найвищий пріоритет!

Інформаційна довідка про Klik Solutions

Компанія Klik Solutions представлена на ринку ІТ послуг вже близько 10 років. Історія теперішнього ІТ сервіс провайдера світового масштабу почалася у затишній кав’ярні міста Балтимор (Меріленд, США), де Артур Ольшанський та його діловий партнер Нейл Константулос вперше сформували ідею майбутнього бізнесу.

Сьогодні офіси компанії розташовані у трьох країнах світу – США, Нідерландах та Україні. Основні напрями діяльності: надання керованих ІТ послуг, кібербезпека та хмарні сервіси. В активі Klik Solutions – досвід співпраці з IТ департаментами таких компаній-гігантів, як Unilever, General Dynamics, Kaiser Permanente, Google, Toyota.

У 2020 році київський офіс Klik Solutions трансформувався в повноцінну дочірню компанію – Klik Ukraine, яка наразі об’єднує близько 20 висококласних ІТ експертів.

 

Інформація – організаторів події

Фото – Сергій Комісаров, ІА Укрпрес-інфо

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я