Цікаві екскурсії від КМДА – до Дня Києва!

0
172

Ця інформація – в першу чергу для людей, яким давно  набридло дізнаватися нові історії про Київ із екрану ТВ або з радіо ефіру. Адже нашу столицю краще бачити … ногами! Ви вже здогадалися : йдеться про пішохідні  екскурсії площами, вулицями і провулками древної столиці України.

Справді, наш мегаполіс є дивовижним містом, в якому буквально на кожному кроці можна побачити історичні родзинки і дізнатися багато нового. А чи знаєте ви, що, длприкладу,  найдовша протяжність вулиці в столиці належить Броварському проспекту. Довжина цієї транспортної артерії  – 14 кілометрів!

А ось найкоротша вулиця у столиці завдовжки  лише 50 метрів. Йдеться про розташований поруч з Арсенальної площею Інженерний провулок. На ньому розміщено … аж три будинки.

Найбільш давня вулиця нашого мега полісу – Володимирська. Вона існує вже більше тисячоліття.

Вулиця-музей, вулиця-легенда, стародавній Боричів Тік, київський Монмартр… Як тільки не називали цю неповторну, вишукану й, безумовно, найколоритнішу вулицю Києва – знаменитий Андріївський узвіз!

А ось найширша київська вулиця – це Хрещатик, наша гордість і слава. Ну, і не менш цікавих фактів про вулиці і площі столиці – безліч. Але про них знають далеко не всі…

Раді поділитися новиною із киянами і гостями міста, які не уявляють свого життя без  пішохідних прогулянок Києвом. У цьому році, саме у  День Києва, відкривається сезон найцікавіших екскурсій. І проводитимуть їх справжні професіонали – екскурсоводи найвищої кваліфікації Тетяна Гаврилова та  Наталія Ліхіцька.  Спеціально для Управління туризму та промоцій КМДА вони розробили  унікальні  маршрути. Перші екскурсії, присвячені Дню Києва, відбудуться в неділю, 30 травня. Інформація про час і місце зустрічі – в гугл формі.

Форма запису на екскурсії по Києву «Kyiv City Travel»:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdg7kiU8fnQCmpdcIfys1VuKT5uS4KbA2-InXCRxJnjJnqMBQ/viewform

Не зволікате, бо у зв’язку з карантином, кількість місць обмежена до 10 осіб.

Інформація – Управління туризму та промоцій КМДА

#Київ КМДА #УправліннятуризмутапромоційКМДА #МаринаРадова #KyivCityTravel #ДеньКиєва #екскурсіїпоКиєву #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я