Голосуй, народ, за борщ, пампушки й бутерброд!

1
237

Цікава і, як на нас, дуже смачна інформація надійшла до редакцій столичних ЗМІ із КМДА. Жителі нашого мегаполіса  можуть обрати найкращих  в індустрії гастрономічного туризму.

18 травня 2021 року Управління туризму та промоцій КМДА  спільно з ГС «Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму»  започаткували  проведення туристичної гастрономічної  премії «Kyiv Food Travel Awards-2021».

Метою премії є популяризація туристичної сфери міста Києва та Київського регіону, промоція гастрономічного та подієвого туризму в місті Київ. Положення та регламент Kyiv Food Travel Awards-2021: foodtravel.com.ua/kyiv-food-travel-awards-2021.

 

Якщо підводити проміжні підсумки, то загальна картина виглядає наступним чином. За підсумками самономінації і номінації від експертів в активі Премії є 186 номінантів. Це все ті, хто тим чи іншим чином пов’язані з напрямком гастрономічного туризму в Києві і Київському регіоні. До фіналу проходять по 10 учасників в кожній номінації, де кількість номінантів перебільшує 10.

За підсумками голосування журі 20 травня буде опубліковано список фіналістів.

Інфо довідка: Київ – центр гастрономічного туризму України. Жителі та гості столиці можуть знайти страви на будь-який смак. Зокрема, є можливість поласувати рідною українською кухнею, великим різноманіттям вуличної їжі, численними ароматними кав’ярнями та кондитерськими, скуштувати кухні різних народів світу – від європейської та американської до паназійської. Стає зрозумілим очевидний потенціал столиці як гастрономічної дестинації.

Саме тому у 2020 році за підтримки Управління туризму та промоцій було видано путівник, який розповідає про самобутню українську кухню.   Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводить системну роботу з бізнесом щодо розвитку гастрономічного туризму в місті Київ. У 2020 році за підтримки Управління було видано путівник, який розповідає про українську кухню. У 2021 році було створено та презентовано новий гастрономічний символ столиці України – Kyiv Pie (Київський пиріг) і розроблено ряд туристичних продуктів з гастрономічної тематики.

Нагадаємо, що цього року створено та презентовано новий гастрономічний символ столиці України – Kyiv Pie (Київський пиріг) і розроблено ряд туристичних продуктів з гастрономічної тематики.

 

До 25  травня в рамках  народного голосування кожен може віддати свій голос за фаворита за посиланням: https://foodtravel.com.ua/narodne-holosuvannia-kyiv-food-travel-awards-2021

 #КМДА #KyivFoodTravelAwards_2021 #KyivPie #Київськийпиріг

#УправліннятуризмутапромоційКМДА  #СергійКомиісаров #УКРПРЕС_ІНФО #гастрономічнийтуризмУкраїни

 

Інформація управління туризму та промоцій КМДА  спільно з  ГС «Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму»

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я