Цирк : коли від щастя перехоплює подих!

1
484

Життя вимірюється не кількістю зроблених вдихів і видихів, а кількістю тих моментів, коли від щастя перехоплює подих. Помічав – і не раз! Якщо вам цього об”єктивно не вистачає – відкладіть усі поточні справи «на завтра» і мерщій вирушайте до цирку. І, повірте, ви станете щасливими – хоча б на якусь швидкоплинну мить…

Напередодні відзначення Дня святого Валентина разом із колегами- журналистами мені поталанило потрапити на прем”єру нової феєричної програми “Історії кохання. Циркові мандри” у Національному цирку України. Це саме той випадок, коли від щастя у мене справді перехоплювало подих. На цирковій арені протягом двох із половиною годин відбувалося щось воістину дивовижне : п”ятнадцять номерів, присвячених Коханню – один краще одного! І всі вони – на космічній швидкості.

“Історії кохання. Циркові мандри” – це фантастична мандрівка країнами світу у пошуках елексиру Любові і Щастя… Іспанія, Індія, Італія, Великобританія, Україна… Які дивовижні номери, які костюми, яка музика!  І все це, немов би у безперервному фантастичному калейдоскопі сольних оповідань артистів цирку про найсильніше у світі почуття…

Зачаровані яскравим шоу глядачі поринули у світ пристрастей разом із повітряними гімнастами, акробатами на батутній доріжці та моноциклі, віртуозними жонглерами та цирковими тваринами і птахами…

Мені важко сказати, хто саме із артистів  був кращим на арені. Адже кожен із них  – в атмосфері закоханості – рухами свого тіла «співав» гімн Коханню. І всі вони робили нас, глядачів, щасливими. Як тут не згадати крилатий вислів Джозефа Еддісона : «Для щастя потрібно щось робити, щось любити і в щось вірити…» Браво, майстри арени! Ви власним прикладом довели справедливість цих слів.

Після завершення феєричного виступу артистів у кулуарах цирку відбулася прес – конференція за участі генерального директора Національного цирку України, Заслуженого діяча мистецтв України Владислава Корнієнка, головного режисера програми “Історії кохання. Циркові мандри” Вероніки Гумарової та керівника оркестру Національного цирку України, Народного артиста України Марка Резницького.

Вони розповіли, що цього року цирк відзначатиме своє 60-ти ліття. Отож, незважаючи на випробування карантином, колектив державної установи Культури і Мистецтва в переддень знакового Ювілею не збирається почивати на лаврах. Навпаки : майстри арени працюють із повною віддачею, розуміючи, що треба не лише зберегти, а й примножити потенціал Національного цирку.

– Як не парадоксально це звучить, але карантин … пішов нам  на користь, – розповів журналістам генеральний директор Національного цирку України Владислав Корнієнко. – Провідні і найбільш титутловані циркові установи Європи сьогодні не працюють. Локдаун є локдаун… Саме цьому до рідних пенат із багатьох зарубіжних країн повертаються українські артисти зі світовим ім”ям.

І ми одразу з великим задоволенням залучаємо їх до роботи – на радість українських глядачів! Тому на арені головного цирку держави сьогодні ви можете побачити цілу плеяду супер-професіоналів, які є переможцями і призерами низки Міжнародних циркових фестивалів. Звідси – якість виступів, звідси – злива аплодисментів, якими нагороджують майстрів арени вдячні глядачі після кожного їхнього номеру!

Та й до музичного оформлення виступів ми ставимося із великою пошаною : всі сценічні новели, які ви бачите у програмі “Історії кохання. Циркові мандри” розгортаються під живу музику! Отож, ми продовжуємо дарувати і маленьким, і дорослим глядачам радість і щастя – як робили це завжди, з першого дня заснування Національного цирку України. Сподіваюся, що карантин – не на завжди.

Більше того :  до виходу із нього колектив цирку  готовий на всі сто відсотків. Творчі плани на перспективу у нас в переддень святкування 60-ти річчя –  просто грандіозні. І я переконаний, що маючи такий потужний колектив артистів – однодумців, ми обовязково досягнемо поставленої мети!

А від себе додам : мені, як журналістові, який протягом багатьох років  спеціалізується на висвітленні теми Мистецтва і Культури,  дуже сподобався бойовий дух, націленість на позитив і кожного із артистів, і керівників Національного цирку України. Так тримати, назад – не відступати, дорогі наші друзі! Адже ви виконуєте у житті дуже важливу місію : даруєте радість і любов людям! А ще –  даєте кожному із нас  надію, що, незважаючи на осоружний карантин, незабаром все буде добре! І ми, глядачі, закохані у циркове Мистецтво, щиро вдячні вам за це… До нових зустрічей під куполом цирку!  

Сергій Комісаров, шеф – редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото – автора
 #Цирк #НаціональнийциркУкраїни #ВладиславКорнієнко #цирковапрограмаІсторіїкохання_Цирковімандри #УКРПРЕС_ІНФО #СергійКомісаров

 

1 коментар

  1. На арені – жонглери Національного цирку України
    Мій особистий досвід підказує : життя людини вимірюється не кількістю зроблених вдихів і видихів, а кількістю тих моментів, коли від щастя перехоплює подих. Помічав це – і не раз! Якщо вам цього об”єктивно не вистачає – відкладіть усі поточні справи «на завтра» і мерщій вирушайте до цирку. І, повірте, ви станете щасливими – хоча б на якусь швидкоплинну мить… Особливо, коли програма цирку присвячена відзначенню Дня святого Валентина. Називається це яскраве шоу “Історії кохання. Циркові мандри”. У ньому – п”ятнадцять дивовижних номерів. У цьому сюжеті – відео розповідь лише про один із них. Називається цей номер «Жонглери». На арені головного цирку України – талановиті артисти Олексій Малий та Дмитро Дудник. Їхню творчу манеру вирізняє тонке почуття гумору, високий професіоналізм, віртуозне володіння цирковим реквізитом – навіть у темряві! А ще цей номер, присвячений Коханню, підкаже чоловікам, як вийти із будь-якої складної життєвої ситуації – аби сподобатися своїй другій половинці … Адже усі подвиги чоловіків – заради наших коханих! В тому числі, і на цирковій арені… Подивіться цей відео ролик до кінця – і ви зрозумієте, що я маю на увазі. Ось посилання на відео
    https://www.youtube.com/watch?v=2_Xic1B6iFg

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я