Кузьма Скрябін : пам’ятаємо!

0
310
До Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО звернулися колеги-журналісти, аби ми допомогли їм реалізувати добру справу в ім”я доброї людини… Йдеться про співака Кузьму Скрябіна, який кілька років тому загинув за досить таємничих обставин… Адже ніколи не ховався за чужими спинами. І завжди говорив правду в очі тим, кого не любив. В першу чергу – українським олігархам, які намагаються обідрати наш народ до нитки. Саме цих людожерів – ненажер Кузьма Скрябін висміював у своїх віршах і піснях, не приховуючи свого презирства і ненависті  до цього «панівного» прошарку нашого знедоленого суспільства.

Редакція Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО із великою симпатією ставилася і ставиться до творчості цього справді  видатного співака, музиканта, поета і прозаїка, пам”ять про якого житиме у наших серцях завжди. Тому ми вирішили підтримати ініціативу наших колег-журналістів. Робимо це свідомо і добровільно. Аби якомога більше  небайдужих людей допомогли реалізувати цю шляхетну ідею у життя.

Молодіжний Рух «Здорова Україна» Всеукраїнського Медіа проекту «Дерева-пісні на Алеї Патріотів»,  запрошує  Вас, як мецената і людину, яка шанувала творчість Кузьми Скрябіна, взяти  участь у створенні Арт-інсталяції «Дерево-пісня» зі світловими ефектами пам’яті Кузьмі Скрябіну – поету, людині та патріоту.

«Дерево пісня» – унікальний Арт-об”єкт з граніту, металу, світла і музики, аналогів якому немає в Україні. 

       Впишіть своє ім”я на граніті Арт-інсталяції поруч з іменами зірок, які саджали Дерева-пісні на Алеї Патріотів.

      Перший камінь буде закладено на Алеї Патріотів – 18.10.2020 о 13:00  у парку Позняки.

     Автор та ініціатор ідеї Арт-інсталяції  Липовський Станіслав (Голова МР «Здорова Україна»).

   Згодом на закладеному камені буде  встановлена пам”ятна композиція з металу, виготовлена за найкращим ескізом учасників конкурсу. Конкурс ще триває.

У 2015-16 рр. в м. Київ (парк Позняки) була висаджена Перша Алея Патріотів пам'яті Кузьми Скрябіна – біля 150 дерев-пісень посадили зірки України:

«DZIDZIO», «С.К.А.Й», Ганна Старостенко, Олег Скрипка, Олена Вінницька, гурти «Друга ріка», «Скрябін», Володимир Горянський, Світлана Тарабарова, ILLARIA, Володимир Бебешко, група «НЕАНГЕЛЫ», Віктор Павлік, Влада Литовченко та ін.

Медіа проект буде анонсуватись по ТВ-каналах: «СТБ»,  «24», «ТРК Київ», «Перший Національний»«112», «Здорова Україна», «Дар ТВ», кабельний ТВ «Марс ТВ». Інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО також долучилося до висвітлення цієї акції. 

Прийди та вшануй пам’ять справжнього патріота – Кузьми Скрябіна.

Про проект:

«Нас не буде, але залишуться Пісні-дерева, посаджені з любов”ю. Вони проростуть в нашу Богом дану землю, будуть рости і берегти творчість Кузьми та пам”ять усіх патріотів, які любили Україну більше за життя!»

Група ФБ –  https://www.facebook.com/groups/1433459773631251/

Мета проекту:

  1. Створення пам”ятної композиції на Алеї Патріотів в честь Кузьми Скрябіна.
  2. Проведенняблагодійного концерту-пам”яті народного поета Андрія Кузьменка, де виступатимуть усі  зірки, які вже посадили свої дерева-пісні.
  3. Проведення конкурсу на найкращий проєкт пам”ятної композиції в честь Кузьми Скрябіна.

ЗРАЗОК:

На дикому гранітному камені проросте металеве дерево, гілки якого утворять силует Кузьми Скрябіна.

Увечері профіль буде освічуватись сотнею ліхтариків.

При наближенні до Арт-інсталяції спрацьовуватиме датчик руху і заграють улюблені композиції Андрія.

Долучайтесь, Ваше ім”я та лого вашої компанії буде назавжди вписано у памятній композиції.

Українські зірки саджають дерева-пісні:

  1. https://www.youtube.com/watch?v=jlAr5uFvxW4
  2. https://www.youtube.com/watch?v=B0R60kFBdhA
  3. https://www.youtube.com/watch?v=eLAnXJq6IOk

Проект створюється за народні гроші!

Тому долучайтесь і допоможіть створити унікальну Арт-інсталяцію!

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНИЙ РУХ «ЗДОРОВА УКРАЇНА»,

ЄДРПОУ/ДРФО – 37053310, АТ КБ «ПРИВАТБАНК», (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 300711), рахунок: No 26002052758563 (UA853007110000026002052758563)

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я