Великий інтерес до сертифікованих туристичних закладів Туреччини

0
162
Туристична галузь Туреччини продовжує розвиватися, а показники зростати, оскільки країна, яка кожного року приймає мільйони туристів з усього світу, запустила програму “Сертифікації безпечного туризму”. Ця програма застосовується у різних сферах, включаючи транспортування та розміщення туристів, з метою забезпечення безпечного відпочинку у цьому сезоні. Туристи, які прибувають до Туреччини з різних країн, повертаються додому здоровими після відпочинку в сертифікованих закладах Туреччини.

Туреччина, яка була однією з перших країн у світі, що запустили програму “Сертифікації безпечного туризму”, отримала тисячі заявок від готелів, ресторанів та транспортних компаній, і на даний момент кількість сертифікованих закладів перевищила 2000. Очікується експонентне зростання кількості сертифікованих закладів, оскільки сертифікаційна програма стала обов’язковою для закладів розміщення з кількістю ліжок 50 та більше.

Міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой відзначив, що більшість закладів у курортних містах, особливо у Середземноморському та Егейському регіонах, вже отримали “Сертифікат безпечного туризму” з початком літнього сезону, та заявив, що кількість сертифікованих закладів та транспортних компаній стрімко зростає, а процес сертифікації продовжується.

Також пан Ерсой зазначив: “Програма безпечного туризму, започаткована з метою прийняти у цьому сезоні усіх наших іноземних гостей зі всесвітньо-відомою турецькою гостинністю, успішно продовжується. Поки туристи, що прибувають до нас з різних країн, насолоджуються безпечним відпочинком в Туреччині, ми продовжуємо постійно інспектувати наші заклади.  Гості, які бажають провести відпустку в Туреччині, можуть почувати себе спокійно, будучи впевненими, що ми продумали кожну деталь та вжили усі необхідні заходи, і що ми ретельно перевіряємо усю діяльність у цій сфері.

Зазначивши, що Програма сертифікації безпечного туризму охоплює всі галузі, пан Ерсой додав: “Наших гостей, які обрали заклади і компанії із Сертифікатом безпечного туризму, очікує безліч варіантів від 5-зіркових готелів до бутік-готелів, від яхт до традиційних човнів-гулетів, від транспортних засобів  для місцевих перевезень до ресторанів, у яких подають найбільш вишукані страви турецької та світової кухні”.

Туреччина пропонує іноземним туристам пакети страхування 

Пан Ерсой зазначив, що ще однією гарантією для гостей, які відвідують Туреччину, є спеціально розроблені пакети страхування, що покривають витрати, пов’язані із лікуванням COVID-19. Страхові поліси можна придбати у авіаліній, різних точках продажу/кіосках в аеропорту абоонлайн. Страхові поліси, які покривають всі витрати на лікування до 3000 Євро, коштують 15 Євро, які покривають витрати до 5000 Євро – 19 Євро, а ті, що покривають витрати до 7000 Євро – 21 Євро. Туристи також можуть зробити тест на COVID-19 у медичному центрі того закладу, де вони проживають. Заклади розміщення із кількістю номерів 50 або більше, які зобов’язані мати Сертифікат безпечного туризму, також пропонують гостям пройти тест на COVID-19. У випадку, якщо тест гостя під час перебування у закладі, дасть позитивний результат, програма сертифікації дозволяє, щоб гість та члени родини/друзі, які його супроводжують, були розміщені у номерах, розташованих на поверсі/корпусі, виділеному для ізоляції гостей на весь період ізоляції.

Більше того, сертифіковані медичні лабораторії та основні аеропорти, включно із аеропортами Анталії, Ізміра, Даламана і Бодрума, надають гостям, які прибувають до або відбувають з Туреччини, можливість зробити ПЛР-тест. Туристи можуть спокійно проводити свою відпустку у 2414 сертифікованих закладах Туреччини. Завдяки заходам, вжитим в рамках програми “Безпечного туризму”, а також додатковим ініціативам, продовжують відкриватися маршрути для подорожей з багатьма країнами, включаючи Великобританію, Німеччину, Україну, Білорусь, Росію.

Інформація Офісу з питань культури та інформації Посольства Туреччини

Фото – Сергія Комісарова, УКРПРЕС-ІНФО

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я