Готуємося до Ювілейного Міжнародного кінофествалю «Молодість»!

0
171
«Молодість – це не лише фізичний стан тіла. Молодість – це стан душі. А душа, як відомо, не старіє», – вважає незмінний ( і – незамінний протягом багатьох років!) художній керівник Київського міжнародного фестивалю «Молодість» Андрій Халпахчі, який цього року святкує свій піввіковий ювілей! З чим ми, палкі прихильники кіно, поздоровляємо усіх причетних до організації цього унікального за теплотою атмосфери міжнародного дійства.

Під час прес-конференції, яка відбулася 4-го серпня у FEDORIV HUB, Андрій Халпахчі сказав, що кінофестиваль «Молодість» стартує у Києві 22 серпня. І триватиме він  протягом тижня – до 30 серпня. Художній керівник Київського міжнародного фестивалю «Молодість» представив  журналістам оновлені плани на сезон і нове бачення  бренду цього мистецького заходу.

Андрій Халпахчі наголосив, що Фестиваль має стати першим великим кінозаходом в Україні, який відбудеться під час карантину офлайн. Так – так, саме офлайн – тобто наживо! Отож, поступово виходимо із лабіринту карантину. І у цьому нам допомагає кіно!

Водночас організатори події  анонсували  журналістам також появу онлайн-платформи фестивалю. Отож,  будь – хто в Україні і за межами нашої держави може дивитися фільми, представлені на міжнародний кіноконкурс.

Вірніше, таких конкурсів буде кілька. А саме «Студентський конкурс», «Короткометражний конкурс», «Повнометражний конкурс», конкурс «Сонячний зайчик», «Національний конкурс» (короткометражні фільми) та «Teen Screen».

Позаконкурсна програма кінофестивалю  «Молодість» – не менш насичена і цікава. Йдеться про «Фестиваль фестивалів», «Українські прем”єри», «Століття», «Forma» та Спеціальні події. Так що готуємося до цікавих кінопереглядів вже за кілька днів спекотного серпня , друзі! Реєстрацію на ювілейний Київський міжнародний фестиваль «Молодість» для всіх бажаючих вже відкрито.   Це можна зробити на сайті 49. molodist.com

Локаціями фестивалю стануть «Арка Дружби Народів», кінотеатр «Жовтень» і «Будинок Кіно». На майданчику перед Аркою розташують фудкорт, а також встановлять сцену та залу просто неба — там відбудуться церемонії відкриття та закриття фестивалю, спеціальні події та покази дитячої програми. А у головному фестивальному палаці, «Будинку Кіно», новий гендиректор «Молодості» Іван Адамчук анонсував відкриття оновленої червоної зали.

#Молодість #molodist #ЮвілейнийфестивальМолодість #Андрій Халпахчі #СергійКомісаров  #УКРПРЕС-ІНФО

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото – автора

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я