Авіасполучення між Україною і Грузією може відновитися з 1 липня

1
169
Грузія стане першою країною, з якою Україна може відновити повноцінне авіасполучення уже з 1 липня. Про це сьогодні домовились під час відеоконференції міністр інфраструктури України Владислав Криклій та міністр економічного розвитку Грузії Натія Турнава.

«Ми готові швидко та синхронно діяти, щоб у координації з міністерствами закордонних справ обох країн відновити регулярні пасажирські авіаперевезення», – наголосив міністр інфраструктури України
Раніше премʼєр-міністр Грузії Георгій Гахар наголосив,  що країна буде готова приймати іноземних туристів з 1 липня.
Через пандемію коронавірусу Грузія закрила кордон для іноземців і припинила авіасполучення в усіх напрямках. Із 21 березня у країні ввели надзвичайний стан.
Українські авіакомпанії ще раніше заявили про готовність відновити у повному обсязі авіарейси між обома країнами. Попередньо з України до Тбілісі та Батумі виконували щоденні рейси 3 українські авіакомпанії – МАУ, Sky UP та YanAir.
За інформацією Натії Турнави Грузія дотримуватиметься усіх правил санітарної безпеки та гігієни, які рекомендовані ВООЗ, а також розробляє власні спеціальні регламенти для діяльності готелів.
Інформація – Travel Press Club
Фото – Сергія Комісарова, Інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО

#Грузия #Аджария #Батуми  #отдыхвГрузии #ОтдыхвАджарии #ОтдыхвГрузии #Travelpressclub #ЦентрразвитиятуризмаУкраины #visitbatumi #Помирупутешествуемвместе #gobatumi #ДепартаменттуризмаикурортовАРАджарии #Ukrvideotravel #СергейКомиссаров

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я