У Києві відбулася презентація туристичної айдентики Херсонської області

0
134

Айдентифікуй, не айдентифікуй, а дороги будувати треба! І про зони відпочинку європейського зразка також забувати не варто. Це для того, аби мільйони  туристів їхали відпочивати саме до вас, а не кудись…В Києві за сприяння керівників Travel Press Club  відбулася презентація туристичної айдентики Херсонської області.

Її учасники Андрій Богданович – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації; Марина Волошенко – радниця голови Херсонської обласної державної адміністрації; Микола Шаповал – начальник управління туризму обласної державної адміністрації; Дмитро Логінов – директор агентства “Michurin”; Дмитро Болсуновський – креативний директор агентства “Michurin” наголошували у своїх виступах : влада Херсонщини щиро зацікавлена, аби цьогоріч не безкрайніх просторах регіону відпочивало набагато більше туристів, аніж у попередні роки.

Аби мрія чиновників набула реальних окреслень, на Херсонщині вже розроблено   концепцію айдентики області, яку розробило агентство “Michurin”. Як зазначають організатори, це абсолютно новий погляд на туристичний край, що має стійкі асоціації, закріплені у свідомості українців. Якою  може бут Херсонщина? Яскравою, веселою, динамічною, авантюрною, емоційною чи екстремальною? Та будь якою! Головне, щоб люди, які приїздять сюди із усіх усюд, реально ВІДПОЧИВАЛИ!Довідково. Херсонщина – єдина з областей нашої країни, що має вихід одразу до двох теплих морів – Чорного і Азовського.

Саме на Херсонщині розташована найдовша піщана коса в світі – Арабатська Стрілка, найбільший в Європі безлюдний острів – Джарилгач, один з найбільших піщаних масивів континенту – Олешківські піски, найбільше водосховище за обсягом запасів прісної води – Каховське, а також найбільший на планеті рукотворний ліс площею 100 тис. га.Херсонщина – це два всесвітньо відомих біосферних заповідника та п’ять національних природних парків, це понад 450 км морської берегової лінії, 200 км піщаних пляжів морського узбережжя та більше 5 тисяч об’єктів історико-культурної спадщини.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я