«Ветеранська миля» в Кошице чекає ветеранів Операції об”єднаних Сил на Сході

0
192

Словаччина активно готується до проведення «Шостих днів України у Кошице»,  які відбуватимуться протягом третьої декади квітня 2020 року.  У міському парку міста Кошице розпочнуться унікальні бігові змагання під назвою «ВЕТЕРАНСЬКA МИЛЯ».

Цей міжнародний спортивний забіг стартує у неділю, 26 квітня, рівно о 10-й годині ранку.   Організатори «ВЕТЕРАНСЬКОЇ МИЛІ» вже нині раді вітати всіх любителів бігу, які братимуть участь у цьому міжнародному спортивному заході.

Засновники «Шостих Днів України у Кошице» вже сьогодні  запрошують на старт змагань дітей  віком до 6 років (у супроводі батьків), юніорів, дорослих спортсменів, а також бігунів – ветеранів, яким вже виповнилося   60 років. Заявки від потенційних учасників забігу приймають керівники оргкомітету.

Презентація проекту «ВЕТЕРАНСЬКA МИЛЯ»  жителям Кошице і туристам відбудеться з 08:30 – до 10 – 00 у “Альтанці”  міського парку міста Кошице – поруч із входом з вулиці Млинська. Саме тут розпочнеться офіційний  “СТАРТ” цього непересічного міжнародного змагання.

“Це пробіг не на швидкість, це пробіг не на час, тут ніхто не планує встановлювати рекордів. «ВЕТЕРАНСЬКA МИЛЯ»  – це міжнародні спортивні змагання, головна мета яких – пропаганда миру через спорт, пропаганда  загально людських цінностей, близьких цивілізованим громадянам Європи, – розповів Інформаційному агентсву УКРПРЕС-ІНФО організатор змагань керівник združenie FEMAN, Košice Едуард Бураш.
Мета «ВЕТЕРАНСЬКОЇ МИЛІ»  – на 100 %  шляхетна. Ми хочемо, аби  учасники пробігу всі разом і кожен із них окремо замислилися про ситуацію у світі, в якому ми всі  живемо. Ми хочемо, щоб люди почали активно обговорювати нагальні проблеми, які практично щодня доводиться вирішувати громадянам України, що потерпають  від війни на Сході. Завдяки цьому забігу його організатори планують привернути  увагу широкого загалу щодо необхідності припинення  безглуздої і абсурдної війни в Україні.

Адже громадяни Словаччини добре усвідомлюють : на території сусідньої держави ось вже протягом шести років (практично щодня!) гинуть військовослужбовці, страждає ні в чому не винне цивільне населення  – діти, їхні батьки, люди похилого віку… Війна на Донбасі  – це  колосальна проблема для мільйонів людей, які живуть в сучасній Україні.  І цю проблему необхідно вирішувати якомога скоріше і якомога ефективніше. Адже найбільша цінність цивілізованого суспільства – це життя і здоров”я громадян.»

Пан Едуард Бураш наголосив, що у спортивному заході «ВЕТЕРАНСЬКA МИЛЯ» в рамках «Шостих Днів України в Кошице» разом із словацькими спортсменами і жителями цього древнього словацького міста  візьмуть участь також  учасники і  ветерани Операції об”єднаних Сил на Сході, відомі спортсмени і громадські діячі із України, а також  українські військовослужбовці, які, беручи участь у  військовому конфлікті на Донбасі, свого часу отримали  інвалідність, втративши кінцівки.

Участь інвалідів – ампутантів  у «ВЕТЕРАНСЬКІЙ МИЛІ» допоможе наповнити  життя цих людей новим позитивним  змістом, а також  підняти градус духовного оптимізму та бадьорості ветеранів – військовослужбовців.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

#Міжнародниймарафонмиру #Словаччина #Кошице

#ПосольствоСловаччинивУкраїні #ШостіДніУкраїнивКошице

#МарекШафін #ЕдуардБураш #СергійКомісаров #Ветеранськамиля

#УКРПРЕС_ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я