PLAYPRO : «Орієнтир для молоді – Олена Овчиннікова»!

0
220

«Я не вірю в удачу. Удача – означає бути наполегливим, наполегливо працювати і слідувати своїй мрії», – сказала одного разу фанам співачка Джанет Джексон.

Коли в режимі «очі в очі» мені пощастило познайомитися із  14 –ти разовою чемпіонкою світу із бойових мистецтв (кікбоксинг, муай тай, ММА)  Оленою Овчинніковою, то я подумав : ці слова – саме про неї, красиву, розумну і працелюбну дівчину, яка народилася і виросла у Дніпрі, а нині тренується у Львові.

Наша зустріч відбулася в столичному  iHUB, на Хрещатику. Тут було презентовано новий глянцевий спортивний журнал PLAYPRO, головною героїнею одного із номерів  якого якраз і стала моя титулована землячка.

Про чарівну Олену, яка ПЕРШОЮ із українок і другою в Україні (після Кличка) завоювала чемпіонський пояс за найпрестижнішою версією WBC, можна сказати ще й словами американської актриси Мері Тейлер Мур : «Від легкого життя хороброю не станеш». 

Саме про це – стаття присвячена Олені Овчинніковій, на шпальтах цікавого і, головне, архі потрібного для виховання молоді видання, авторам якого, як колишній спортсмен,  хочу побажати удачі і лише удачі! Адже свого часу, ще до початку епохи тотального  знищення друкованих ЗМІ в Україні, ми росли і ставали людьми, читаючи такі журнали, які видавалися багатотисячними накладами!

Саме цьому так важливо розповідати молоді про спорт і відомих спортсменів. Бо нам є чим пишатися!  Поки що – є чим…

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я