«Новий етап розвитку в’їзного медичного туризму в Україну»

0
160

Анонсуємо подію. 14 січня о 10-00 в КМДА відбудеться прес-конференція на тему :

«Новий етап розвитку в’їзного медичного туризму в Україну. Україна приймає гостей Global Healthcare Travel Forum 2020!».

Спікери:

1. Марина Радова, начальник Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

2. Віолетта Володимирівна Янишевська, президент Global Healthcare Travel Council, президент Української Асоціації Медичного Туризму;

3. Ігор Стефанович Торський, віце-президент Української Асоціації Медичного Туризму, генеральний Секретар Global Healthcare Travel Council;

4. Emin Çakmak – Засновник та почесний президент Global Healthcare Travel council, президент Turkish Healthcare Travel Council.

Довідка:

Світовий ринок 8 сегментів туризму, пов’язаний з піклуванням про здоров'я, згідно з оцінками GHTC , оцінюється у $439 млрд. За оцінками міжнародних експертів, у найближчі 10 років на нього очікує постійне зростання на 10-20%, щороку 3-4% населення планети буде їздити за кордон на лікування та оздоровлення.

Десятки країн світу намагаються розвивати цю сферу послуг задля збільшення надходжень до бюджету своїх країн, адже медичні туристи — найбільш дохідний та платоспроможний клієнт. Зокрема, Туреччина, Ізраїль, Угорщина та Швейцарія уже не один рік за підтримки державних інституцій просувають можливості лікування у кращих медичних закладах своїх країн. На це виділяються з держбюджету солідні кошти.   

            В Україні сфера медичного туризму розвивається понад 7 років. В 2013 року було створено Українську Асоціацію медичного туризму (УАМТ), до якої сьогодні входять понад 100 організацій, які працюють в сфері медичного туризму з України та 15 інших країн. Її мета — популяризація послуг медичного туризму України закордоном, розвиток медичного туризму, як одного з інструментів підвищення якості медичних послуг та залучення коштів в економіку нашої держави.

За роки діяльності УАМТ стала найбільш активною та авторитетною асоціацією медичного туризму серед країн Центральної та Східної Європи та завдяки цьому в 2019 році очолила Всесвітню асоціацію медичного туризму – Global Healthcare Travel Council, в яку входять профільні асоціації з 56 країн світу. Такий успіх Української Асоціації Медичного Туризму дає унікальну можливість стрімкого зростання в’їзного медичного туризму в нашу країну. Наше завдання об’єднати зусилля лідерів галузей медицини та туризму з представниками виконавчої та законодавчої гілок влади України для активної промоції України на зовнішніх ринках та вирішення проблем, які заважають розвитку медичного туризму.

Global Healthcate Travel Council була заснована в 2013 році, в Монако, Монте-Карло, представниками 16 країн, серед яких була і Україна. Глобальна Асоціація розвиває медичний туризму у світі, зокрема міжнародну співпрацю між представниками B2G, B2B; розвиває 8 основних сегментів ринку оздоровчих послуг у світі. Кожний рік нова країна очолює GHTC та проводить Global Healthcare Travel Forum. В 2019 році головуючою країною в GHTC стала Україна. Це – унікальний шанс для України заявити про себе як про одну з провідних країн медичного та оздоровчого туризму у світі. 22-25 квітня 2020 року в Україні буде проходити Global Healthcare Travel Forum, який відбудеться одразу в двох регіонах: на Львівщині та у столиці України – місті Києві. Учасниками будуть провідні провайдери медичного туризму та представники профільних асоціацій  з багатьох країн – членів GHTC. Це світового масштабу конгрес, який вже проходив в Монако, Йорданії, Туреччині (Стамбулі, Анталії) та в минулому році в Азербайджані. Проведення таких міжнародних форумів та інфо-турів є надзвичайно важливими для розвитку туристичної галузі, зокрема для медичного та оздоровчого туризму.

Тому ми впевнені, що спільно з Управлінням туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації та Львівською обласною державними адміністраціями проведемо Global Healthcare Travel Forum 2020 на надзвичайно потужному рівні та посилимо промоцію туристичного, рекреаційного та медичного потенціалу України, зокрема Київського регіону у світі. 

Запрошуємо долучитися до  цього надзвичайно важливого для Київського регіону заходу – Global Healthcare Travel Forum 2020, який пройде під гаслом «Global Healthcare for all».

УВАГА!

Буде проводитися розіграш оплати проїзду до Львова на Global Healthcare Travel Forum 2020!

Інформація – Української асоціації медичного туризму

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я