І говорить Яніна : «Дякую, Zarina!»

0
192

Допомагаєш ти – допоможуть і тобі! Так і лише так повинно бути у цивілізованому  суспільстві. А інакше – для чого ж тоді  ми живемо?

14 листопада українські журналісти стали свідками унікальної гуманітарної події, від споглядання якої на очах мимоволі з”являються сльози : наша колега по цеху, відома журналістка, телеведуча і актриса Яніна Соколова стала обличчям торгової марки ZARINA JEWEL. І це трапилося не тому, що красуня Яніна «поведена» на дорогоцінностях, які можна придбати у магазинах цього бренду. Це сталося тому, що у час скрути (а про хворобу Яніни Соколової в Україні знають мільйони її шанувальників) керівництво  ZARINA JEWEL допомогло їй не лише словом, а й ділом…

Як може віддячити за добро журналістка, телеведуча і актриса? Відомо – як : аби посприяти  подальшому формуванню позитивного іміжду цієї торгової марки серед представниць «слабкої статі» Яніна вирішила стали «обличчям» діамантового саб-бренду «Jewel» Ювелірного Дому ZARINA. Адже все наше життя – дзеркальні відображення. Як тобі – так і ти, як ти – так і тобі…

Як розповіла колегам Яніна Соколова одразу ж  після підписання двосторонньої угоди щодо співпраці із засновницею Ювелірного Дому  ZARINA Наталією Колодницькою, вона розпочала співпрацю із цією відомою бізнес-структурою тому, що на 100 % поділяє гуманітарні цінності співробітників ZARINA. «Моя мета по життю – довести кожній українській жінці, що вона є цінністю. Ось чому ми стали щирими друзями і однодумцями із пані Наталією, ось чому ми розпочали реалізацію досить амбіційного проекту!»

 У своєму виступі засновниця Ювелірного Дому  ZARINA Наталія Колодницька сказала, що із Яніною Соколовою у неї – багато спільного. «Нас об”єдную щира любов до України. А ще нам подобаються сучасні українки : активні, наполегливі у досягненні поставленої мети, відкриті до діалогу. Ну, а найбільше мені імпонує активна громадська позиція самої Яніни. Дізнавшись про свою небезпечну для життя хворобу, вона не здалася, а, навпаки, почала активно боротися за своє здоров”я. І – головне : Яніна є прикладом для мільйонів наших сучасниць, які опинилися у біді! Я пишаюся щирою дружбою із цією Людиною, вчуся у неї, і хочу, щоб ми плідно працювали у творчому тандемі протягом багатьох років. І не лише на ниві популяризації саб-бренду «Jewel» Ювелірного Дому ZARINA. Спільних проектів у нас – чимало!»

Пані Наталія поінформувала представників ЗМІ, що саб-бренд «Jewel» українського  Ювелірного Дому ZARINA має на меті реалізацію важливої соціальної місії. Три відсотки від продажу ювелірних прикрас будуть відраховуватися на банківський рахунок Фонду створення на Черкащщині притулку для жінок, які зазнали домашнього насильства.

Також під час прес-конференції  Наталія Колодницька заявила, що Ювелірний Дім ZARINA підтримуватиме проект «Я, Ніна». Йдеться про великий місійний мультимедійний проект, заснований на реальних подіях із життя громадської діячки, журналістки, телевізійної ведучої і актриси Яніни Соколової. Важливо, що проект «Я, Ніна» активно допомагає онкохворим громадянам України усвідомити цінність свого життя і активно боротися за нього.

Журналісти інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО й надалі підтримуватимуть Яніну Соколову  та Наталію Колодницьку у реалізації цього архіважливого проекту. Адже онкологія – не вирок. Хворобу можна здолати! І яскраве підтвердження цьому – активна життєва і громадська позиція нашої колеги по журналістському цеху Яніни Соколової.

#Zarina #ЯнінаСоколова  #ZARINAJEWEL #саб_брендJewel #НаталіяКолодницька #НаталіяНетовкіна #Я_Ніна #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

Сергій Комісаров, шеф – редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я