Виступ Володимира Зеленського на шостому Міжнародному економічному форумі

1
149

8 листопада у Києві розпочався довденний Міжнародномий економічний форум. На ньому із вітальною промовою виступив Президент України Володимир Зеленський.

Це була промова лаконічна, добре продумана і, головне, по суті. Володимир Зеленський оприлюднив необхідні для успішного розвитку нашої держави чинники. А саме –  рівні правила гри для всіх, хто займається бізнесом,  очищення судової системи, подолання корупції, діджиталізація, реформа освіти, а також життєво важливі для української економіки закони.

 На думку керівника держави, люди – це наш найбільший капітал. «Це те, чим ми пишаємося і це те, що дає нам конкурентну перевагу. Адже сучасна глобальна економіка фактично є економікою талантів», – переконаний  Президент.

Звертаючись до учасників шостого Міжнародного економічного форуму, Володимир Зеленський закликав інвестувати в нашу молодь, стартапи, малий і середній бізнес. «І пам’ятайте:  Україна нині  – це алмаз, що вимагає огранки з внутрішніх реформ і зовнішніх інвестицій, щоб стати справжнім діамантом у центрі Європи”, – підкреслив глава держави.

ДОВІДКОВО : Київський міжнародний економічний форум 2019 (КМЕФ) вже шостий рік поспіль є головною бізнес-подією, присвяченою актуальним для економічного розвитку країни питань. Захід проходить на найвищому рівні за участю представників українського Уряду і народних депутатів України, відомих економістів, бізнесменів та провідних експертів.

Родзинкою цьогорічного форуму стала присутність і виступ  на ньому  особливого гостя, китайського мільярдера зі списку Forbes, засновника AliExpress Джека Ма.  #ШостийМіжнароднийекономічнийфорум #ВолодимирЗеленський #українськаекономіка #бізнес #УКРПРЕС-ІНФО #СергійКомісаров

Сергій Комісаров, шеф-редактор інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я